70 008 nábytku ihned k odeslání

1 063 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Zákazníci právě nakoupili

Dřezy kulaté

Kruh je symbolem dokonalosti. V přírodě ho najdeme u těch nejpřekrásnějších věcí. Kulaté jsou květy, mořské perly, ostatně i naše zeměkoule je kulatá. Kus téhle dokonalosti si můžete nyní pořídit i vy sami přímo k sobě domů. A to rovnou do kuchyně. Stačí si koupit kulatý dřez.

S tímhle nenápadným ale přitom nesmírně vkusným doplňkem domácnosti totiž budete za hvězdu ještě hodně dlouho. Stačí se porozhlédnout třeba u vašich sousedů nebo rodiny. Kolik z nich má něco podobného doma? Tak vidíte. Všichni si kuchyně osazují klasickými rovnými dřezy, maximálním výdobytkem moderny je dřez rohový. Ale kdepak na vás, vy zazáříte něčím zcela netradičním.

Ačkoli se kulaté dřezy mohou kvůli své menší velikosti zdát jako nepraktické řešení, není tomu tak. Naopak zejména v kuchyních, které jsou vybaveny myčkou, a tak není nutné řešit umývání nádobí ručně, se ukazují jako to nejideálnější řešení. Nezabírají totiž tolik prostoru ale i tak umožní třeba opláchnutí hrnečku či napuštění vody do rychlovarné konvice nebo hrnce, ve kterém potřebujete uvařit špagety, kdykoliv je potřeba.

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky