Rady a tipy

Formátování disku může být užitečné z mnoha důvodů, ať už jde o zvýšení výkonu disku nebo jednoduché přeorganizování dat. Poradíme ti, jak naformátovat externí disk, jaké různé typy formátování jsou k dispozici i jak naformátovat SD kartu přímo v mobilním telefonu.
Správné zavěšení obrazu na zeď mu nejen dodá na estetičnosti, ale zabrání i nebezpečným situacím, jako je pád obrazu. Chceš vědět, jak jej pověsit na zeď tak, aby zůstal pevně a bezpečně na svém místě? Poradíme ti, jak mu najít nejvhodnější místo, jak jej přichytit bez vrtání i jaká jsou specifika věšení obrazu v paneláku.
Apple iPhone je jedním z nejoblíbenějších chytrých telefonů na trhu díky svému elegantnímu designu, vysokému výkonu a širokému spektru funkcí. Jako u všech elektronických zařízení, i u iPhonu se ale někdy vyskytnou technické problémy, které mohou ovlivnit jeho výkon a funkčnost.
Notebooky jsou skladné a vydrží i nějaký čas bez napájení ze sítě, což je dělá ideálními společníky na cesty. Co dělat, když kapacitu baterky vyčerpáš v místě, kde není možnost připojit notebook do zásuvky, ale ty ho potřebuješ dál používat?
Dual SIM je funkce některých mobilních telefonů umožňující mít v zařízení dvě SIM karty současně. Pokud máš např. soukromé i pracovní číslo a nechceš s sebou všude nosit dva mobily, pak se ti vyplatí investovat do nového telefonu.
Cítíš se někdy unavený a bez energie? Možná ti tak tělo dává najevo, že mu něco chybí. V takové chvíli ti může pomoci detox organismu. Je to proces, který pomůže tělu vyčistit se od nahromaděných toxinů a posílit tvé zdraví a vitalitu.
Nejspíš každý z nás touží po domově, ve kterém vládne pořádek a čistota. Dosáhnout toho ale může být někdy výzvou, zejména v dnešním uspěchaném světě. S několika jednoduchými tipy a triky můžeš z této rutinní povinnosti udělat příjemný a efektivní proces. Poradíme ti, jak na úklid domácnosti, aby ti zabíral co nejméně času.
V oblasti výroby nábytku hraje výběr materiálů klíčovou roli při určování kvality, odolnosti a estetiky výsledného produktu. Mezi tyto materiály patří nábytkové desky, které jsou univerzálními součástmi používanými při výrobě různých typů nábytku. Podívej se s námi na druhy nábytkových desek, jejich charakteristiku a použití.
V tomto článku se dozvíš, co je plíseň na zdi, jak vzniká, jaké jsou její příčiny, jak ji odstraníš a jak ji můžeš předcházet. Také poradíme některé babské rady na plísně na zdi, které ti tento problém pomohou vyřešit levně a ekologicky.
Svou vysněnou myčku máš doma a už ji stačí jen zapojit a začít používat. Na první pohled se její zapojení může zdát složité, ale ve skutečnosti je to poměrně snadné. Připravili jsme si pro tebe pár kroků, jak zapojit myčku svépomocí.
Pro všechny fanoušky špičkových smartphonů máme dobrou zprávu. Už brzy se na trhu objeví nový Samsung Galaxy S24. Jedná se o nástupce oblíbené řady Galaxy S23, která patří k nejlepším telefonům současnosti. Co nového nám přinese Samsung Galaxy S24? Jak se bude lišit od předchozí generace? A kdy si ho budeme moci koupit? Na tyto a další otázky odpovíme v tomto článku.
Ne vždy je malá obrazovka notebooku dostačující. Ať už jde o promítání fotek z dovolené, prezentaci v práci nebo třeba oblíbený film, na televizi toho zkrátka uvidíme víc.