Rady a tipy

Co je NFC? Tato revoluční bezdrátová technologie umožňuje každodenní úkony, jako jsou bezkontaktní platby nebo otevírání dveří čipem. Díky ní může na krátké vzdálenosti probíhat bezproblémová a bezpečná komunikace mezi zařízeními. Poradíme ti, jak přesně funguje technologie NFC v praxi a jak je to s bezpečností při jejím využívání!
Kávovar může být nejen praktickým, ale i velmi příjemným doplňkem tvého životního stylu, který ti poskytne kvalitní a lahodnou kávu přesně podle tvých představ. Kapslové kávovary jsou uživatelsky přívětivé, a navíc startují na přijatelných cenách. Jaká jsou specifika a přednosti těchto kávovarů a jak je to s jejich údržbou?
Toužíš po inspiraci pro tvůj domov? Našli jsme 10 knih o bydlení, které jsou plné nápadů pro krásnější byt i dům. A mysleli jsme i na ty nejmenší prostory a místnosti!
Chytré telefony jsou v současné době skutečným okýnkem do soukromí svých uživatelů. Skrývají se v nich často osobní zprávy i fotografie, důležité dokumenty i např. kreditní karty. Ztráta telefonu tak může být velmi stresující komplikací.
Výběr nové televize není jednoduchý úkol. Jedním z důležitých kritérií výběru je zobrazovací technologie. Dvě z nejpopulárnějších a nejmodernějších technologií v oblasti televizorů jsou OLED a QLED. Chceš vědět, která z nich bude lépe vyhovovat tvým potřebám? Podívej se s námi na hlavní rozdíly mezi nimi a také na to, co každá z nich svým uživatelům nabízí.
Péče o ústní hygienu je základem celkového zdraví a správné čištění zubů hraje klíčovou roli v prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. Díky vysokofrekvenčním vibracím a pokročilým funkcím zajišťují sonické kartáčky nejen důkladné čištění, ale také komfort a snadné použití. Poradíme ti, jak čistit zuby sonickým kartáčkem, jaká je správná technika čištění zubů a kdy používat mezizubní kartáček.
Vlnité vlasy dodávají účesu objem a neotřelý vzhled. Co dělat, pokud ses s vlnitými vlasy nenarodil? Ať už preferuješ jemné vlnky, romantické kudrliny nebo výrazné vlny, poradíme ti, jak udělat vlnité vlasy snadno a rychle. Dozvíš se, jak vlasy připravit a jak zajistit, aby vlny vydržely co nejdéle.
Délka vousů a tvar jejich zastřižení má velký význam pro tvůj celkový image. Pravidelné udržování vousů je klíčové pro tvou mladistvou, přátelskou i elegantní vizáž. Poradíme ti, jak zastřihnout vousy efektivně, jaký jejich střih se hodí k tvému obličeji a celkově jak pečovat o vousy.
Odmrazování mrazáku je považováno za nepříjemný úkol, který mnoho lidí odkládá. Přesto je to nezbytný proces, který může výrazně zlepšit výkon tvého spotřebiče, snížit jeho spotřebu energie a prodloužit mu životnost.
Zapojení zásuvky je jednou z nejběžnějších a nejjednodušších elektrikářských prací. Kvůli jedné výměně zásuvky, nemusíš vždycky volat elektrikáře. Stačí, když dodržíš několik základních pravidel a bezpečnostních opatření a zvládneš zapojit zásuvku levou zadní. V tomto článku tě to naučíme.
Místnost, v níž nejsou kabely od elektroniky na očích, je jednotnější, elegantnější a celkově působí příjemnějším dojmem z prostoru. Překrytí kabelů na zdi však není jen estetickou záležitostí. Vyčnívající kabely mohou zvyšovat riziko jejich poškození a mohou vést k úrazům členů domácnosti při pohybu po místnosti. Jak tedy elegantně skrýt kabely nejen od TV?
Kapslové kávovary Dolce Gusto má rád každý – jsou kompaktní a během chvilky vám připraví báječnou kávu. Časem se však mohou zanášet vodním kamenem i dalšími nečistotami, které negativně ovlivní chuť nápoje i životnost kávovaru.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.