61 562 nábytku ihned k odeslání

710 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Šířka (cm)

Výška (cm)

Hloubka (cm)

Dekor/barva

Dostupnost

Dřezy celoplošné

Čistota je fajn věc, ale kolik dá práce ji udržet. Však to znáte. Dojíte oběd, ale že by se vám s plným žaludkem chtělo umývat nádobí, to už tedy ne. Navršíte tedy talíře do dřezu až po okraj a ještě než si půjdete dát zasloužený odpočinek gurmána na gauč, potřebujete ještě opláchnout ruce od mastnoty z obírání kuřete, když v tom… Kohoutek puštěný naplno žene vodu přímo na horu nádobí, odkud už se roztéká všude po lince a neodvratně nateče kolem obruby přímo do spár. Neštěstí je na světě. K jeho odvrácení přitom stačilo tak málo.

Zabránit nechtěné katastrofě šlo jednoduše koupí celoplošného dřezu. Už jen kvůli tomu, že tyhle dřezy jsou oproti těm klasickým větší a do rozměrnější vany se tak vejde mnohem více nádobí, aniž by hrozilo její naplnění. A když už k němu přeci jen dojde, plocha rozpínající se od jednoho okraje desky k druhému zkrátka nepropustí ani kapku.

Jeden háček v celém tomhle dokonalém řešení ale přeci jen vězí. Celoplošné dřezy se prozatím vyrábějí pouze v nerezové variantě. Můžete si tak nechat jen zdát o krásnějších granitových či keramických vaničkách a odkapávačích. Takhle se zkrátka kola světa netočí. Na druhou stranu i nerez dokáže potěšit oko, a přitom vás to nebude stát ani tolik práce a leštění. A navíc ho pořídíte za nesrovnatelně nižší cenu. A to se vyplatí.

1. Celoplošný dřez Pyramis 80x60 cm Celoplošný dřez Pyramis 80x60 cm
Dodání 2-3 týdny
Dodání 2-3 týdny 1 299 Kč bez DPH 1 073 

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky