Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

OKAY asistence

OKAY asistence

Pro všechny zákazníky OKAY je k dispozici naše pokročilá služba technické asistence. Prostřednictvím 3 programů poskytujeme pomoc v situaci, kdy je třeba vyřešit havárii v bytě, umíme odemknout zabouchnuté dveře nebo se například postaráme o opravu elektrospotřebiče či nábytku.

OKAY asistence je dostupná ve třech programech – Home Elektro, Home Nábytek a Home Exclusive, které kombinují asistence dle vašeho přání. Pojistitelem je Inter Partner Assistance S.A., člen skupiny AXA. Bližší informace o jednotlivých asistencích najdete níže.

Home Elektro
Home Nábytek
Home Exclusive
Asistence Elektro
oprava elektrospotřebiče
podrobnosti
Asistence Nábytek
oprava poškozeného nábytku podrobnosti
Asistence Havárie
voda, elektřina, okna
podrobnosti
Asistence Dveře
poškození nebo ztráta klíče
podrobnosti
Konkrétní program OKAY asistence lze vybrat a objednat v prvním kroku košíku e-shopu.
Co dělat, když potřebujete OKAY asistenci?
Stačí ihned zavolat telefonické centrum asistenční služby. Jsme připraveni vyřešit váš problém 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Asistent vám pak už přesně sdělí, co dalšího je třeba.Více informací najdete meziDokumenty pro pojištěného
Co vše OKAY asistence nabízí?
Asistence Havárie

Technická asistence v případě havárie v domácnosti, která kryje příjezd řemeslníka do místa události (bydliště pojištěného), jeho práci a drobné náhradní díly.

Asistence Havárie je součástí všech programů.

Za havárii se považuje např. unikající voda do prostoru v důsledku prasklého vodovodního potrubí, problém s elektroinstalací v domácnosti, rozbití oken atp., ale pouze v případě, že je klientova domácnost v důsledku těchto událostí neobyvatelná. Asistence Havárie je součástí všech programů OKAY asistence.
Asistence Dveře

Technická asistence v případě zablokování hlavních vchodových dveří od domácnosti klienta v důsledku poškození či zničení zámku či klíčů, případně v důsledku ztráty klíče. Pojištění kryje příjezd zámečníka na místo události, jeho práci a drobné náhradní díly.

Asistence Dveře je součástí všech programů OKAY asistence.
Asistence Nábytek

Technická asistence k nábytku, která kryje opravu poškozeného nábytku zakoupeného v OKAY. Plnění zahrnuje příjezd opraváře do místa události (bydliště pojištěného), jeho práci a drobné náhradní díly.

Asistence Nábytek je součástí programů Home Nábytek a Home Exclusive.
Asistence Elektro

Technická asistence spočívající v opravě porouchaného spotřebiče zakoupeného v OKAY. Plnění zahrnuje příjezd opraváře do místa události (bydliště pojištěného), jeho práci a drobné náhradní díly. Pojištění se vztahuje na:
 • lednici,
 • chladničku,
 • kombinovanou chladničku,
 • mrazničku,
 • pračku,
 • sušičku prádla,
 • pračku kombinovanou se sušičkou prádla,
 • myčku nádobí,
 • elektrický sporák,
 • troubu (kromě samostatné mikrovlnné),
 • digestoř,
 • plynový sporák,
 • televizi,
které nejsou starší 4 let.

Asistence Elektro je součástí programů Home Elektro a Home Exclusive.
Co zahrnují jednotlivé programy
OKAY asistence?
Home Exclusive

Komplexní program Home Exclusive zahrnuje všechny jednotlivé asistence a plně tak zajistí každou nepředvídanou událost. Je nejžádanějším asistenčním programem.
Home Nábytek

Asistenčníprogram Home Nábytek je určen především zákazníkům, kteří potřebují vyřešitopravy poškozeného nábytku. Pokrývá ale i asistenci vpřípadě havárie čizabouchnutých dveří.‍
Home Elektro

Asistenční program Home Elektro je určen zejména těm, kteří potřebují vyřešit opravy porouchaných elektrospotřebičů. Pokryje ale i asistenci v případě havárie v domácnosti či zámečnické práce.
Dokumenty pro pojištěného

Veškeré podrobné informace o OKAY asistenci a jednotlivých asistenčních programech a službách najdete v následujících dokumentech. Případné dotazy vám rádi zodpovíme.

Informace pro zájemce o pojištění
Informační memorandum
Informační dokument o pojistném produktu
Rozsah pojistného plnění všech asistenčních programů
Pojistné podmínky Home Exclusive
Pojistné podmínky Home Nábytek
Pojistné podmínky Home Elektro

Pojistitelem je Inter Partner Assistance S.A., člen skupiny AXA.