Největší slevová akce roku je tady!

Zlevnili jsme vše - lednice, pračky, televize i sedačky.

Nakupuj kvalitní produkty z kategorie elektro a nábytek na e-shopu nebo v kamenných prodejnách.

Největší slevová akce roku je tady!

Zlevnili jsme vše - lednice, pračky, televize i sedačky.Nakupuj kvalitní produkty z kategorie elektro a nábytek na e-shopu nebo v kamenných prodejnách.

ELEKTRO

NÁBYTEK

Vyber si podle značky

Black Friday je největší prodejní akce na světě,
máme tisíce produktů ve slevě!

Co je Black Friday?

Black Friday, známý také jako Černý Pátek, je obchodním svátkem, který vznikl v USA jako reakce na ekonomickou krizi roku 1923. Jeho hlavním cílem bylo povzbudit spotřebitele k nákupům díky velkým slevám. Tento fenomén se od té doby rozšířil po celém světě.


Kdy je akce Black Friday?

Akce Black Friday se koná každý rok na podzim a je spojená s obrovskými slevami v desítkách procent. Black Friday každý rok odstartuje nakupovací mánii vánočních dárků a pro svou popularitu trvá víc než jeden den, aby si stihl nakoupit bez zbytečného stresu úplně každý.

Black Friday 2023 v OKAY

U nás najdete nejlepší slevy na elektroniku a nábytek! Máme připravené úžasné nabídky na televizory, ledničky, pračky, sušičky i na nábytek, postele, matrace nebo mobilní telefony a další elektroniku. Všechno za zlomek původní ceny.

 

Ke každé objednávce na našem e-shopu dostanete dopravu na některou z našich více než 100 výdejen zdarma.

 

Tak neváhejte a vyberte si z naší nabídky to, co se vám líbí. Akce platí na e-shopu i v prodejnách. Těšíme se na vaši návštěvu!

Chcete se dozvědět o Black Friday něco víc? Přečtěte si na našem blogu, které produkty jsou letos nejžádanější a jak velké slevy jsme si pro vás připravili: OKAY Black Friday 2023

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě