NOVINKA: Doprava elektra i nábytku na vybranou prodejnu ZDARMA

x

52 747 nábytku ihned k odeslání

786 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Délka kuchyně (cm)

Dekor/barva

Barva/dekor korpus

Materiál

Materiál korpusu

Příznaky zboží

Dostupnost

Výrobci

Rohové

Rovný rovného si hledá. Úhel odrazu se rovná úhlu dopadu. Rovnost, svornost, bratrství. „A po škole jdi rovnou domů!“ Nebylo náhodou už všech těch rovností, rovnostářů a rovných věcí obecně už přespříliš? Co takhle začít přemýšlet trochu za roh? Nejen obrazně, ale doslova. A proč nezačít rovnou (vidíte, jak se nám sem to zpropadené slovíčko zase připletlo) u sebe doma? Třeba v kuchyni!

Pokud vám to dispozice vašeho bytu či domu dovolí, což v překladu znamená, že máte v kuchyni dostatek místa, můžete si tuhle místnost osadit parádně hned na dvou stěnách. Z téhle kuchyňské linky rohové pak budete plesat obzvlášť v momentech, kdy před sebou budete mít otevřenou kuchařku slovutné Magdaleny Dobromily a při přípravě její tuhé „paštyky se zajícem“ budete jen stěží hledat trošku místa k přípravě jednotlivých surovin a jejich smíchání.

Ale dosti bylo klasických děl gastronomie. Rohová kuchyně je především ukázkovým zástupcem bytové moderny. Nebojte se jít s dobou a ukázat, že víte, jak má pořádná příprava jídla vypadat.

1. Kuchyňská linka Julia - 270x110 cm (vanilka/magnolie/písek) Kuchyňská linka Julia - 270x110 cm (vanilka/magnolie/písek)
Dodání 4-6 týdnů
Dodání 4-6 týdnů 18 999 Kč bez DPH 15 701 
2. Kuchyňská linka Nina - 220x160 (woodline creme/dub tmavý/písek) Kuchyňská linka Nina - 220x160 (woodline creme/dub tmavý/písek)
Dodání 4-6 týdnů
Dodání 4-6 týdnů 14 999 Kč bez DPH 12 395 

Filtrovat

Zobrazuji 1-5 produktů z 5 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-5 produktů z 5 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky