Vybíráme designový konferenční stolek: rámové stolky

Správný konferenční stolek dokáže z obyčejného obýváku udělat nevšední interiér. Jedná se o zcela klíčový prvek obývacích pokojů. Velice často se ale setkáváme s tím, že je jejich výběr velice často podceňován. Ve spolupráci s našim designérem Jakubem Šromem jsme se rozhodli představit jednotlivé typy konferenčních stolků a především upozornit na ty nejzdařilejší kousky v naší nabídce. Tentokrát se zaměříme na rámové stolky.

 

 


Jednoduchá a krásná  Lamina

Konferenční stolek Lamina vás překvapí především svým jednoduchým a přitom velice praktickým vzhledem. Vaši pozornost jistě upoutá i krásná kombinace různě barevných stolových desek a kovové konstrukce, díky níž je stolek velice stabilní jak na tvrdé podlaze, tak na moderních kobercích s extra vlasem. 

"Svým zpracováním, které si potrpí na každičkém detailu, je Lamina vhodná i do komerčních prostor."

Jakub Šrom, designér
 

Chci konferenční stolek Lamina

 

 

 

 

 

 


Multifunkční Lamina

U názvu Lamina ještě chvíli zůstaneme. Představujeme vám multifunkční sestru. Jedná se o neobvyklý typ konferenčního stolku, který skvěle doplní váš moderní obývací pokoj. Tento multifunkční stolek vyniká sovjí kovovou konstrukcí, která mu kromě jednoduché mobility zajišťuje i výbornou stabilitu.

"Multifunkční stolek Lamina je velmi lehký. Je vhodný k většině nízkých sedacích souprav. Skvěle doplní váš moderní obývací pokoj."

Jakub Šrom, designér
 

Chci multifunknčí stolek Lamina

 

 

 

 


Minimalistické a lesklé Sushi

Konferenční stolek Sushi je další, který využívá přednosti nadčasové bílé barvy a kombinuje ji s s kovovou podnoží. Ruční výroba zauručuje extra přesné detaily, Stejně jako u předchozích stolků zaručuje kovová konstrukce výobornou stabilitu a mobilitu.

"Konferenční stolek Sushi skvěle zapadne do vašeho obývacího pokoje především díky své bílé barvě. Je velmi lehký a praktický."

Jakub Šrom, designér
 

Chci konferenční stolek Sushi

 

 

Nádherná a nadčasová Aurea

Aurea se stane skutečnou ozdobou vašeho obývacího pokoje. Elegantně kombinuje dvě bílé otočné stolové desky s kovovými podnožemi. Vyznačuje se výbornou stabilitou jak na tvrdé podlaze tak i na moderních kobercích s extra vlasem.

"Moderní stolek pro moderní zákazníky! Těmito slovy bych jednoduše shrnul vše důležité o stolku Aurea."

Jakub Šrom, designér

Chci konferenční stolek Aurea


 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme designový konferenční stolek: speciální stolky s funkcí

Konferenční stolek je centrem každého obývacího pokoje. V našem miniseriálu vám poradíme jak si vybrat ten nejvhodnější.

Přečíst více >>

 

Tip designéra: krásná, moderní a praktická koupelna

Nově v naší nabídce naleznete krásný, moderní a praktický koupelnový nábytek. Zamiluje si jej skutečně každý!

Přečíst více >>

Nové sedačky odolají fixám i červenému vínu

Pokrok nezastavíme. Nyní v naší nabídce najdete sedačky, jejichž potahy se nezaleknou čmáranců ani tekutin.

Přečíst více >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Konferenční stolek Aurea (Bílá/Chrom)

5 399 

bez DPH 4 462