Nové sedačky odolají fixám i červenému vínu

Všude kolem sebe slýcháte, jak se ze sedacích souprav stalo spotřební zboží, že toho moc nevydrží a nejsou vůbec kvalitní. V naší nabídce však naleznete i sedačky se speciálními potahy, které vydrží i hrubé zacházení. Zejména domácnosti s malými dětmi by měly zvážit sedačku s těmito speciálními povrchy. Látky odolají fixám, pastelkám i tekutinám.


Fixu ze sedačky Salvo jednoduše vygumujete

Syntetické kůže Vienna a LOFT jsou unikátní tím, že lze z jejich povrchu snadno odstranit stopy od fixy. Pokud by vám děti pokreslily sedačku Salvo, nekonala by se žádná tragédie. Vždy stačí vzít do ruky klasickou školní gumu a pokreslené místo jednoduše vygumovat. Následně kůži pouze ošetřete a zahlaďte mýdlovou vodou, abyste dosáhli neutrálního pH, a máte hotovo. Malůvky jsou pryč.

"Syntetické kůže Vienna a LOFT jsou velmi nadčasové a svěží materiály. Vypadají elegantně a díky rafinované struktuře do nich nepronikne dokonce ani lihová fixa."

Jakub Šrom, designér

 

 

 

Sedačku Split nezničíte pastelkou ani tekutinou

Sedací souprava Split odolá řádění neposedné pastelky i tekutiny. Potah sedačky tvoří látka Maroko, která na omak působí jako semiš. Tato látka je rovněž vhodná pro rodiny s malými dětmi a má velice podobné vlastnosti jako látky Vienna a LOFT. Sedačka rovněž odolá malůvkám vašich dětí (pastelkám). Stačí postižené místo navlhčit položeným hadrem a poté krouživými pohyby malůvku jednoduše odstranit.

"Látka Maroko je vytvořena tak, aby do její vnitřní struktury neprostoupila žádná cizí tekutina, a odolá i pastelkám. Bez problému si zachovává svoji barvu a je i oděruodolná. 

Jakub Šrom, designér

 


 

Sedačka Flip se nezalekne žádné rozlité tekutiny

 

Sedačka Flip je potažena látkou Ekwador, která je velmi příjemná na omak. Zároveň je však velice moderním řešením. Vyniká svojí voděodolností. Pokud na sedačku vylijete jakoukoliv kapalinu, nevsákne se do sedačky, ale vytvoří velké kapky, které snadno setřete hadříkem a sedačku tak uchráníte před vsáknutím tekutiny. Nezničí ji tedy ani nešťastné polití vínem.

"Výhodou látky Ekwador je její barevná stálost a odolnost proti oděru. Žádná voda se do ní nevsákne."

Jakub Šrom, designér

 

 

Získejte i vy skvělý sedací nábytek s potahem budoucnosti

   

Sedačky Salvo a Soprano

odolné proti fixám

Sedačka Split

odolná proti tekutině

Sedačka Flip a taburet Krasnal

odolné proti pokreslení pastelkou

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články