113 944 elektra ihned k odeslání

3 295 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Výrobci 0

Příznaky zboží 0

Dostupnost 0

Sterilizátory

Dětské láhve, dudlíky a pomůcky pro přípravu mléka vyžadují maximální čistotu, aby se zabránilo množení bakterií. Novorozenci a kojenci jsou velmi náchylní k infekcím, zejména pokud nejsou kojeni, je tedy nutné důsledně mýt a sterilizovat veškeré pomůcky pro krmení miminka. Pořiďte si tedy domů praktické sterilizátory kojeneckých lahví, které efektivní přirozenou sterilizací párou zničí až 99,9 % škodlivých bakterií, a zaručují tak nejvyšší možnou hygienu!

Na Okay.cz vám nabízíme elektrické sterilizátory i parní sterilizátory do mikrovlnné trouby. Záleží jen na vašich časových a prostorových možnostech, jaký způsob zvolíte. Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby je malý spotřebič v podobě přepravky na lahvičky, kterou naplníte vodou a necháte v mikrovlnné troubě převařit. Vejde se do ní až pět lahviček a mívá také přihrádky na dudlíky, savičky a jiné drobnosti. Za 10 minut jsou čisté a připravené k použití. Tato varianta je snadná a cenově výhodná, jen nesmíte zapomenout zvolit takovou velikost sterilizátoru, která je vhodná pro rozměry vaší mikrovlnné trouby.

Elektrický parní sterilizátor je samostatný elektrospotřebič, do nějž vložíte pomůcky pro péči o dítě, které si přejete sterilizovat, společně s určitým množstvím vody. Přístroj pečlivě uzavřete, zapnete, a pak již zbývá jen čekat. Po ukončení procesu sterilizace se tento přístroj sám vypne, za několik minut vychladne a můžete láhve vyjmout. Uvnitř zavřeného přístroje vydrží předměty sterilní tři hodiny. Pořiďte si proto domů parní sterilizátory ověřených značek Beurer, Tefal či Philips.

Filtrovat

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky