Znovu otevíráme! Prodejny OKAY se vrací do plného provozu.

Znovu otevíráme! Prodejny OKAY se vrací do plného provozu.

Po dlouhých šesti týdnech se v pondělí 27. dubna konečně otevírají prodejny OKAY. Zákazníci tak mohou nakupovat přímo v kamenných obchodech, důkladně si vše prohlédnout a poradit se o výběru s odborným prodavačem. A k tomu mohou využít i něco navíc!

E-shop jede naplno

V době úplného omezení prodeje jsme prodejny OKAY proměnili ve výdejny zboží objednaného v e-shopu. Naše on-line oddělení jelo na plné obrátky a personál prodejen potvrzoval rezervace a vydával objednávky. Jsme rádi, že jsme alespoň takto mohli potěšit řadu našich zákazníků. Moc e-shopu se ukázala v plné síle.

Doručení domů za necelou hodinu

Brzy jsme přišli s revoluční novinkou – doručení objednaného zboží z prodejen až domů do 60 minut, samozřejmě za dodržení přísných hygienických podmínek. Podobnou službu nenabídl žádný jiný prodejce elektra a u mnoha z vás se setkala s nadšeným ohlasem.
Prodejny teď nabízí něco navíc

S výjimkou několika našich prodejen umístěných v obchodních centrech se můžeme na všech provozovnách vrátit k plné práci. Samozřejmě za podmínek, které garantují našim zákazníkům i personálu bezpečný nákup. A k tomu přidáváme i další dvě garance navíc:

Garance nejnižší ceny a Garance spokojenosti. O co jde?

Garance nejnižší ceny

V OKAY nakoupíte vždy nejlevněji. Pokud objevíte v okolí stejný výrobek za nižší cenu, doplatíme 110 % rozdílu cen. Vše podstatné o službě se dočtete zde.

Garance spokojenosti

Využijte na prodejnách možnost vrácení, kterou nabízejí jen e-shopy. Vyzkoušejte si zakoupené elektro až doma a pokud s ním nebudete spokojeni, vraťte ho do 14 dnů. Více zde.

Od pondělí 27. 4. se na vás těšíme ve znovuotevřených prodejnách OKAY. Ty se vstupem z obchodních pasáží zatím stále fungují pouze jako výdejní místa e-shopu. Jsou to:

OKAY Brno Futurum
OKAY Brno NC Krpole
OKAY Jablonec nad Nisou
OKAY Karlovy Vary
OKAY Liberec NC Plaza
OKAY Ostrava Dubina
OKAY Plzeň Borská Pole
OKAY Praha Čestlice


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si další novinky nebo články.

LCH042020


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky