TIP: Inkoustová tiskárna Canon PIXMA MG2455

Multifunkční tiskárna zcela jistě najde využití ve vaší domácnosti. Velice elegantní a kompaktní design s jednoduchým ovládáním navíc zajistí, že každý tisk pro vás bude potěšením. Výhodou tiskárny je i velice snadná výměra tonerů a papírů. Jak už pojem "multifunkční zařízení" napovídá, snoubí v sobě tiskárna funkce hned několika zařízení. Nejen, že tiskárna zvládá barevný a černobílý tisk, rovněž můžete jejím prostřednictvím skenovat a ukládat dokumenty do počítače, případně dokumenty jednoduše kopírovat. Tiskárna umí tisknout v maximálním rozlišení 4800x600 dpi. Podpora fotografického papíru zaručuje tiskárně vhodnou výbavu pro tisk fotografií. Podpora technologie XL kazet zaručuje, že výrazně ušetříte i tiskové náklady, jelikož na jednu barevnou kazetu vytisknete až 300 stran. Funkce automatického zapnutí a vypnutí se postará o to, aby byla tiskárna zapnuta pouze když je to potřeba.

Podívejte se na videopředstavení tiskárny Canon PIXMA MG2455:

Mohlo by vás zajímat


Jak funguje laserová tiskárna

První laserová tiskárna se na trhu objevila v roce 1984. Nyní si vysvětlíme, jak toto zařízení funguje. Neopomeneme ani LED tiskárny.

Přečíst více >>

Jak funguje inkoustová tiskárna

Inkoustovou tiskárnu má většina z nás doma. Jakým způsobem vlastně tiskne?

Přečíst více >>

Jak vybrat tiskárnu

Tiskárny jsou velice oblíbenou a nepostradatelnou počítačovou periferií. Teno článek vám pomůže s výběrem té nejvhodnější.

Přečíst více >>

 
Líbí se vám tento článek?

Podobné články