277 736 produktů skladem

1 556 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Zákazníci právě nakoupili

Pračky Electrolux

Pračky Electrolux ➤ Široký výběr včetně specifikací ✔ Možnost online rezervace ✔ Nákup na splátky ✔ Pračky Electrolux s dopravou až do domu  ✔ OKAY.cz

Pračky Electrolux jsou v českých domácnostech velmi oblíbenou volbou. Vždy se můžete spolehnout na to, že výrobce klade důraz na co největší úspornost energií a až na jedinou výjimku jsou všechny modely v energetické třídě A+++.

Pračky Electrolux jsou připraveny pojmout i hodně prádla, přičemž nechybí ani model s 10kg kapacitou bubnu. Obávat se nemusíte ani o dostatečné vyždímání praného prádla, neboť většina praček Electrolux dokáže ždímat až rychlostí 1 400 otáček za minutu. Pokud máte menší dům či byt, jistě vám přijde vhod pračka s vrchním plněním, případně pračka kompaktní, která je zpravidla mnohem tenčí a zabere méně místa. Pračky Electrolux myslí i na možnost vestavění například do kuchyňské linky.

Nové modely praček Electrolux se pyšní technologií UltraCare, která nejprve míchá prací prostředek s vodou a následně aviváž s vodou. Výsledkem je rychlejší a efektivnější praní a v neposlední řadě i účinnější působení aviváže. Vhod přijde i technologie SteamCare, která přidáním páry na konci pracího cyklu zabrání pomačkání prádla. Zapomenout můžete i na zdlouhavé praní, pračky Electrolux s funkcí SensiCare uzpůsobí délku programu dle aktuální náplně bubnu.

Automatické pračky značky Electrolux kladou důraz nejen na rozmanitost, ale také na moderní vzhled s technologiemi. Cenově se modely rozprostírají od levnějších až po ty dražší, díky čemuž Electrolux dokáže uspokojit široké spektrum zákazníků.

 

Další pračky jiných značek: AEG, Amica, BekoBosch, Candy, Gorenje, Indesit, LG, Romo, Samsung, Siemens, WhirlpoolZanussi


Jsme tu pro vás. Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. OKAY.cz  ✔
Filtrovat

Zobrazuji 1-10 produktů z 10 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-10 produktů z 10 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky