225 472 produktů skladem

1 310 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení

Zákazníci právě nakoupili

Pračky Beko

Pračky Beko ➤ Široký výběr včetně specifikací ✔ Možnost online rezervace ✔ Nákup na splátky ✔Automatické pračky Beko s dopravou až do domu  ✔ OKAY.cz

Pračky Beko jsou charakteristické především svou nízko položenou cenou. Nejčastějším zástupcem je volně stojící, předem plněná pračka s kapacitou 6 – 7 Kilogramů prádla.

Co se týče energetické náročnosti, řadí se dnes téměř každá pračka Beko do kategorie A+++ a drží tak krok s nejvyššími požadavky na řízení spotřeby. I přes to, že lze Beko pračky považovat spíše za levný průměr než za průkopníky v poli technologií, nelze přehlédnout programy jako PET nebo Xpress Super Short. Program PET ocení majitelé domácích mazlíčků. Jeho hlavní předností je rychlé a efektivní odchlupení prádla. Program pračky Beko Xpress Super Short hravě zvládá dva kilogramy prádla dočista a do čtrnácti minut – nebo do třiceti včetně sušení.

Pračky Beko patří mezi výrobky se stabilním výkonem. Neohromí převratnými novinkami, ale ani nezklamou. Pokud hledáte dobrý poměr ceny a výkonu, je to pračka Beko.

Další pračky jiných značek: AEG, AmicaBosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Romo, Samsung, Siemens, WhirlpoolZanussi

Jsme tu pro vás. Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. OKAY.cz  ✔
Filtrovat

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-2 produktů z 2 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky