Nejlepší sedačky 2021 - Co je v letošním roce nového a trendy?

Sedací souprava je srdcem každého obývacího pokoje. Spojuje všechny členy domácnosti a vyzývá k tomu, abyste byli spolu. Velikost sedačky by měla odpovídat počtu členů domácnosti a nabízet dostatek prostoru pro sezení každému z nich. Inspirujte se naší nabídkou nejlepších sedacích souprav 2021 do malých i velkých pokojů.

„Nejlepší sedací soupravy 2020 najdete na OKAY.cz/Nabytek“


Relaxace přesně tak, jak ji máte rádi - sedačka Saint Louis

Rohová sedací souprava Saint Louis je ideální volbou pro pětičlenné domácnosti. Její pohodlí si zamiluje každý, kdo se na ni posadí. Svou zásluhu na tom mají sedáky vyplněné kvalitní PUR pěnou v kombinaci s kovovými pružinami, které optimálně rozkládají tlak a také zabraňují prosezení. Přidanou hodnotou této rohové sedací soupravy jsou polohovatelné opěrky zad, které si můžete nastavit přesně podle libosti. Z praktického hlediska oceníte funkci lůžka, která má po rozložení velkorysé rozměry 228×124cm. I právě proto jsme se zařadili do našeho seznamu nejlepších sedacích souprav 2021.

Rohová sedačka rozkládací Saint Louis
Rohová sedačka rozkládací Saint Louis

Dokonalé spojení designu a funkčnosti - sedačka Gans

Každý, kdo sleduje módní trendy, ví, že šedá barva je v současnosti neskutečně in. V kombinaci s černými doplňky do puntíku splňuje moderní trendy. Rohové provedení sedací soupravy Gans nabízí dostatek sezení a designové zpracování ji předurčuje do moderně zařízených domácností. Kromě vzhledu sedačka zaujme také polohovatelnými podhlavníky a funkcí lůžka, které po rozložení disponuje ložnou plochou o rozměrech 130×207 cm. K tomu všemu si zde své místo našel i prostorný úložný prostor, který je situován pod otomanem. Místo v našem seznamu nejlepších sedacích souprav 2021 si sedačka Gans rozhodně zaslouží.

Rohová sedačka rozkládací Gans
Rohová sedačka rozkládací Gans

Řešení pro větší rodiny - sedačka Delise

Každá početná rodina řeší otázku týkající dostatečného počtu míst k sezení. S prostornou sedací soupravou Delise však mohou tento problém hodit za hlavu. Sedačka nemusí stát jen v rohu místnosti, přestože ji k tomu předurčuje její provedení. Díky celočalouněnému provedení ji můžete klidně postavit doprostřed místnosti. Potahová látka v šedé barvě nenásilně doplní většinu bytových interiérů. Nespornou výhodou sedačky Delise je také její funkce rozkladu na lůžko o rozměrech 174x123 cm. V případě, že doma budete nahodile potřebovat další místo k přespání, sedací souprava Delise je pro vás ideálním řešením.

Rohová sedačka Delise
Rohová sedačka Delise

Ideální řešení pohodlného sezení v malém pokoji - sedačka Monza

Zejména ve studentských bytech a garsonkách si své místo najde rohová sedačka Monza. Pohodlně si na ní odpočinou dva, ale pohodlné sezení nabídne i třem osobám. Příjemné sezení je zásluhou PUR pěny, kterou jsou vyplněny sedáky, ale také praktických podhlavníků s polštáři. V malém bytě je otázka úložného prostoru nejčastěji diskutovaným problémem, proto vás jistě potěší integrovaný úložný prostor, který sedačka nabízí a také možnost rozložení na komfortní lůžko o velikosti 204×125cm. Svým rozkladem nápaditě připomíná pohodlnou manželskou postel na kterou se máte chuť ihned rozvalit. Sedací souprava Monza svou praktičností mezi nejlepší postele 2021 rozhodně patří.

Rohová sedačka rozkládací Monza
Rohová sedačka rozkládací Monza

Elegance, která prostoupí vaším obývákem - sedačka Genoa

Náš seznam nejlepších sedaček 2021 uzavírá mimořádně komfortní sedačka Genova. Sedací souprava Genoa v sobě ideálně snoubí komfort a eleganci. Eleganci jí dodává čalounění příjemnou, a navíc odolnou látkou Riviera, která se snadno udržuje, a také tři velké a dva malé polštářky. Z praktického hlediska oceníte velký úložný prostor pod otomanovou částí i možnost rozložení na lůžko s ložnou plochou o velikost 145×223cm. Na sedačce se nejen pohodlně sedí, ale také leží, a to díky kvalitní výplni z PUR pěny. Sedačka Genoa už na první pohled vyzývá ke klidnému a ničím nerušenému večernímu leháru před televizí a díky mimořádně komfortní látce Riviera vám zasloužený večerní odpočinek rozhodně poskytne.

Rohová sedačka rozkládací Genoa
Rohová sedačka rozkládací Genoa

 

Věříme, že byl pro vás náš seznam nejlepších sedaček 2021 užitečný. Přečtěte si i ostatní novinky a články na našem webu.

 

Akční zboží právě teď!

 

GCS101219

Líbí se vám tento článek?

Podobné články