29 003 elektra ihned k odeslání

870 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Ceny

Od:
Do:

Výrobci

Barevný tisk

Oboustranný tisk

Počet tiskových náplní

Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734)

Wi-Fi

Rozlišení optického skenování

Připojení na síť Ethernet

Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734)

Displej

Dotyková obrazovka

Tisk

Laserové multifunkce

Jestliže sháníte opravdu komplexní řešení všech svých problémů s tiskem, kopírováním či skenem dokumentů, kteréžto činnosti řešíte den co den v množství větším než velkém, připadá pro vás v úvahu pouze jedna jediná možnost – laserová multifunkční tiskárna. A to platí nejen pro kanceláře ale i domácí využití.

Jak tiskárnu, tak kopírku a skener totiž máte k dispozici v jednom balení a nemusíte tak složitě hledat místo pro každý zvlášť. S tímhle výběrem navíc můžete ušetřit nemalé peníze na servisu, neboť péči stačí věnovat pouze jednomu zařízení.

Levnější pro vás bude i provoz. Oproti inkoustové tiskárně totiž ta laserová nepotřebuje tak častou výměnu toneru. Zatímco v inkoustovém All in One zařízení byste tak měnili cartridge pravděpodobně jednou do měsíce, možná i častěji, s laserovým tonerem si vystačíte klidně na celý rok.

Výhodou moderních multifunkčních zařízení je i jejich snadná konektivita. Třeba v kanceláři je snadno připojíte třeba přes síť Wi-Fi hned k několika počítačům současné a pohodlný tisk tak mohou mít bez problémů zajištěný všichni pracovníci.

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky