Kuchyňské linky do 10 000 Kč

Potřebujete kuchyňskou linku na chalupu? Nebo ji potřebujete do studentského bytu? Nebo nemáte peněz na rozhazování a šetříte? I v takových případech si můžete pořídit kuchyňskou linku, která vašemu rozpočtu ukrojí maximálně 10 000 Kč.

Nezapomeňte připočítat další náklady

Samotnou linku můžete pořídit za určitý finanční obnos. Nezapomeňte však, že ještě budete muset připočítat nákup digestoře, dřezu a dalších spotřebičů. Stejně tak se vám rozpočet nafoukne o montáž, pokud si ji neuděláte sami, nebo pracovní plochu.

Čeho si všímat u levnějších modelů

Velmi důležitá je kvalita kování a pojezdy. Tyto dva faktory určují, jak dobře se bude nábytek používat. Počítejte také s tím, že levnější linka je sektorovým nábytkem takže se nepřizpůsobí atypicky řešené kuchyni.

I levnější linky však můžou mít delší dobu životnosti, a pokud se spokojíte s drobnými nedokonalostmi, jistě v nich najdete spolehlivého pomocníka. I linky z levnějších kategorií jsou vysoce designové a odpovídají požadavkům současné doby.

Kuchyňské linky do 10 000 korun

Kuchyňská linka Basic

Kuchyňská linka Basic vnese do vašeho interiéru nádech klasického stylu. Její vzhled je jednoduchý, ale přesto elegantní. Díky neutrálnímu dekoru, bude linka ladit s každým interiérem. Zásuvky mají zabudovaný kuličkový pojezd, který se velmi snadno instaluje. Velkou výhodou linky je pracovní deska, která je dodávaná vcelku. Nemusíte se tak bát nečistot, které by uvízly ve spárách.

Specifikace:

Materiál: LTD - lamino, které se velmi jednoduše udržuje, je odolné proti otěrům a působení krátkodobé vlhkosti

Tloušťka pracovní desky: 28 mm, přesah 2 mm

Šířka, výška, hloubka v cm: 180x198x45

Kuchyňská linka Perla

Kuchyňská linka Perla zaujme na první pohled svým efektivním vzhledem a bohatým úložným prostorem. V horní části jsou 4 druhy skříněk, které zahrnují skleněnou vitrínu. Ve spodní části můžete využít 3 druhy skříňek. Rozměry linky počítají i s prostorem na sporák

Specifikace:

Materiál: lamino, které je odolné proti otěru, změnám teplot i působení krátkodobé vlhkosti

Tloušťka pracovní desky: 28 mm

Šířka, výška, hloubka v cm: 260x197x60

Kuchyňská linka Mondi III

Pokud potřebujete oživit a rozzářit vaši kuchyň nebo kuchyňský kout, rozhodně byste ho měli vybavit kuchyňskou linkou Mondi III. Bílý dekor v kombinaci s vanilkou a ořechem navodí příjemnou atmosféru celé místnosti. Díky dostatečnému úložnému prostoru bude mít každý kus nádobí svoje místo a vy ho vždy jenoduše najdete. Součástí kuchyňské linky je dělená pracovní deska dodávaná ke každé spodní skříňce, kromě dřezové.

Specifikace:

Materiál: LTD - lamino v matné úpravě, které je odolné proti krátkodobému působení vody a otěrům

Tloušťka pracovní desky: 28 mm

Šířka, výška, hloubka v cm: 240x195x45

Kuchyňská linka Michelle

Skvostem mezi kuchyňskými linkami je Michelle. Ta  svým vzhledem zapadá do rustikálního stylu, který ve vašem domově vytvoří pohodovou a klidnou atmosféru. Linka je vyrobená z LTD meateriálu, který je otěruvzdorný, odolný proti krátkému působení vody a překoná i změny teplot. Předních plochy byly vyrobeny z MDF materiálu, který je plnohodnotnou náhradou masivu. Světlá barva linky rozzáží vaši kuchyň. Mezi ozdobné prvky se řadí frézované linky a kovové úchytky v kontrastní černé barvě. Pracovní deska je dělená.

Specifikace:

Materiál: LTD, MDF

Tloušťka pracovní desky: 28 mm

Šířka, výška, hloubka v cm: 220x209x60

Kuchyňská linka Lungo Macchiato

Pokud hledáte moderní a designovou linku, které si každý všimne, zvolte právě tento typ. Linka vyniká střídáním dekorů a originálním spojením barev. Hnědá barva spodních skříněk je v konstrastu ke kávové barvě horních skříněk. Linku barevně doplňuje béžová pracovní deska. Horní skříňky jsou provzdušněné skleněnými okny, které plní funkci vitríny. Elegantním doplnkěm jsou pochromované horizontálně umístěné úchytky. Součástí linky je pracovní deska.

Specifikace:

Materiál: DTD

Tloušťka pracovní desky: 28 mm

Šířka, výška, hloubka v cm: 240x211x60

Kuchyňská linka Mia

Velimi elegantní kuchyňskou linkou je Mia. Ta na první pohled zaujme svým barevným konstrastem. Bílá barva, vanilka a akát se skvěle doplňují a zároveň harmonizují místnost. Horní skříňky s výklopným otvíráním jsou opatřeny plynovými písty, díky kterým se skříňka dovírá téměr sama. Plynové písty také zabraňují otlučení nábytku. Součástí linky je pracovní deska vcelku. Zásuvky jsou opatřeny kuličkovými pojezdy, které se velmi jednoduše instalují.

Specifikace:

Materiál: LTD

Tloušťka pracovní desky: 28 mm

Šířka, výška, hloubka v cm: 240x113x45

Kuchyňská linka Eliza 2

Kuchyňská linka Elza 2 je opravdovým klenotem pro menší kuchyně. Díky její světlé barvě se kuchyň opticky zvětší a barevný potisk rozbije jednotu bílé. I přes své menší rozměry nabízí linka dostatek úložného prostoru, který nabízejí 4 horní a 3 dolní skříňky. Vnější plochy skříněk a zásuvek jsou opatřeny povrchovou úpravou, která zajišťuje větší odolnost proti působení páry. Zásuvky jsou opatřeny technologií Metabox, díky kterému se s nimi jednoduše manipuluje.

Specifikace:

Materiál: LTD

Tloušťka pracovní desky: 28 mm

Šířka, výška, hloubka v cm: 240x197x60

Kuchyňská linka Island

Jako stvořená pro menší byty je kuchyňská linka Island. Její velkou výhohou je světlá barva, která opticky zvětší a prosvětlí místnost. Na rozdíl od jiných kuchyňských linek, tato nabízí prostornou skříň pro uložení potravin a dalších zásob. Za ozdobný prvek můžete považovat kovové úchytky ladící s celkovým vzhledem linky. Pracovní deska je součástí a je dodávaná v celku.

Specifikace:

Materiál: LTD, DTD, chráněno ABS hranami

Tloušťka pracovní desky: 28 mm

Šířka, výška, hloubka v cm: 250x205x45

 

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články