Pomáháme

Jsme nedílnou součástí společnosti a dění okolního světa nám není lhostejné. Rádi a ochotně se podílíme na jejím rozvoji a pomáháme potřebným. Společnost OKAY každoročně podporuje vybrané projekty v oblastech kultury, vzdělávání a sociální sféry. V roce 2011 jsme podpořili jak sociální sféru, tak kulturně sportovní aktivity u nás.

Sociální sféra

Dar pro Denní stacionář MIKASA v Ostravě
Společnost OKAY věnovala Dennímu stacionáři MIKASA pro děti s kombinovaným postižením elektrospotřebiče v hodnotě 15.000 Kč a pomohla tak dětem, jejichž situace vyžaduje pomoc další fyzické osoby, k lepšímu životu. Čtěte více.

Dar Domovu pro seniory Slunovrat v Ostravě – Přívoze
V červenci jsme předali věcný dar v podobě elektrospotřebičů v hodnotě 15.000 Kč domovu pro seniory Slunovrat v Ostravě Přívoze. Jsme rádi, že můžeme napomoci lidem v Ostravě k důstojnému stáří. Čtěte více.

Dar pro Integrované centrum sociálních služeb (ICSS) v Odlochovicích
V srpnu jsme věnovali myčku Elektrolux jako dar pro Integrované centrum sociálních služeb (ICSS) v Odlochovicích. Energeticky úsporná myčka je určena do jednoho z bytů klientů centra. Čtěte více.

OKAY v listopadu myslel na děti z dětských domovů
Společnost OKAY Elektrospotřebiče darovala při příležitosti 3. ročníku mezinárodního silového trojboje dětských domovů věcné dary Dětskému domovu Zašová. Čtěte více.

Pomohli jsme splnit sen
V televizním pořadu Splněné Sny pomohla společnost OKAY Elektrospotřebiče splnit sen dvou malým chlapcům s mimořádně krutými osudy. Čtěte více.

Sport a kultura

Futsal turnaj Sokolnice SAŇAŘ CUP
V srpnu jsme podpořili sportovce v Sokolnici u Brna. Darovali jsme 15.000 Kč na realizaci fotbalového turnaje a  stali se tak partnerem Futsal turnaje Saňař Cup.

Mezinárodní badmintonový turnaj pro neslyšící „Hradecký Peřák“
V říjnu jsme darovali věcné dary pro vítěze turnaje Hradecký Peřák v Hradci Králové v hodnotě 7.000 Kč. Jsme rádi že můžeme přispět hendikepovaným spoluobčanům a ocenit jejich sportovní výkony.

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky