Pomohli jsme splnit sen

OKAY Elektrospotřebiče ve spolupráci s televizí Barrandov pomohli dvou malým chlapcům s nelehkými osudy k tomu, aby se na svět mohli dívat veseleji.

Osmiletému Vaškovi, jehož dětství nebylo nijak jednoduché, lékaři diagnostikovali zhoubný tumor na mozku. Jeho rodiče se rozvádějí a maminka, která synově dennodenní péči obětovala zaměstnání, žije s Vašíkem ve velmi nuzných poměrech. OKAY věnoval elektroniku a spotřebiče a ve spolupráci s ostatními sponzory zařídil Vašíkovi nový pokojíček.

Dalším obdarovaným byl třináctiletý Marin. Hrdina, který přes svůj útlý věk zachránil rodinu z hořícího domu, žije po smrti otce velmi skromně se svou matkou a sourozenci. Martinovo dětství bylo velmi krátké, jeho koníčkem bylo rybaření, ale ani tomu se již nevěnuje. Pomáhá mamince starat se o domácnost a postiženého bratra. Ve spolupráci s ostatními sponzory a televizí Barrandov vzal OKAY Martina do resortu Buena Vista na severu Španělska, kde si zarybaří společně s mistrem Evropy v rybaření. Celá Martinova rodina pak ve studiu dostala od OKAY a ostatních sponzorů vánoční dárky.

Obdivujeme oba chlapce za jejich odvahu a pevnou vůli. Jsme rádi, že jsme jim alespoň takto mohli zpříjemnit nelehký život“ popřál Martinovi a Vašíkovi Luděk Kováč, marketingový ředitel společnosti OKAY Elektrospotřebiče.

Podrobnější příběhy obou chlapců a jejich rodin jste mohli sledovat v pátek 16.12 ve vánočním díle pořadu Splněné Sny na televizi Barrandov.

 

  

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky