Dar pro Integrované centrum sociálních služeb (ICSS) v Odlochovicích

OKAY Elektrospotřebiče a Elektrolux dnes v Odlochovicích předali radnímu Petru Dolínkovi myčku nádobí jako dar pro tamní Integrované centrum sociálních služeb (ICSS). Energeticky úsporná myčka je určena do jednoho z bytů klientů centra.

 
„V ČR má OKAY Elektrospotřebiče přes 90 prodejen, jsme součástí společnosti a není nám lhostejný osud našich spoluobčanů. Jsme rádi, že můžeme pomoci tam, kde je to potřeba," řekl Luděk Kováč, marketingový ředitel OKAY Elektrospotřebiče.
„Integrované centrum sociálních služeb je samostatnou příspěvkovou organizací zřízenou magistrátem. Centrum pomáhá lidem s mentálním postižením nebo poruchami vývoje začlenit se do společnosti. Žije v něm zhruba sto padesát klientů v osmnácti domácnostech včetně dětí. I proto jsme rádi i vděční za jakoukoliv pomoc od podnikatelských subjektů, neboť finanční náklady jsou nemalé,“ řekl radní Dolínek. 
 
Integrované centrum sociálních služeb provozuje služby v několika budovách areálu tamního zámku. Jeho obyvatelé mohou pracovat na zahradě, ve farmě, dílnách, nebo pomáhat s úklidem a v kuchyni, či vykonávat zaměstnání mimo centrum.
 
 
 
 
 

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky