Zcela tichá lednička v nabídce OKAY

V nabídce našeho e-shopu můžete nalézt i skutečný unikát. Lednici, která nevyužívá klasickou technologii - nemá ani kompresor, ani ventilátor. Díky tomu během svého provozu nevyluzuje žádný hluk.

Zcela tichá lednička v nabídce OKAY

Lednička Guzzanti GZ 44G využívá k chlazení tzv. termoelektrický chladicí systém. Ten je založen na principu Peltierova jevu. K němu dochází mezi určitými dvojicemi kovů, nebo polovodičů při průchodu stejnosměrného proudu. Elektrický proud je přímo přeměněn na chlad a v ledničce je díky tomu teplota o 12 až 15 °C nižší, narozdíl od okolní teploty

Kompaktní a tichá chladnička byla vyvinuta italským výrobcem především pro hotely. Požadavkům na zcela neslyšnou chladničku, ve které si ubytovaní klienti mohou uskladnit své potraviny, aniž by je jakkoli rušila, dokázala společnost Guzzanti bezezbytku vyhovět. Nyní se tato nejpokrokovější chladnička objevila i v našem e-shopu a vy tak máte jedinečnou příležitost k její koupi.

Jak již bylo zmíněno, hlavní předností tohoto minibaru je maximální efektivita a absolutní bezhlučnost. Hledáte-li jedinečný, technologicky vyspělý a především tichý chladicí spotřebič, chladnička Guzzanti je pro vás jako stvořená.

Máte návrh na další konkrétní článek? Kontaktujte Profesora OKAY.

Mohlo by vás zajímat


10 překvapivých zajímavostí o ledničkách

Když kupujeme novou ledničku, zajímá nás především její objem a cena. My vám však přinášíme vcelku jiné fakty, které vás jistě zaujmou.

Přečíst více >>

Jak vybrat ledničku

Zařízení, které uchovává naše potraviny, bychom měli vybírat velmi obezřetně. S tímto nelehkým úkolem vám pomůžeme.

Přečíst více >>

Řešení problémů s ledničkou

Koupí nové ledničky ještě není vše vyřešeno. Podívejte se, na co je dobré ještě myslet.

Přečíst více >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články