⭐ TOP 5 ⭐ Nejprodávanější odolné telefony

Odolné telefony tvoří specifickou skupinu výrobků, u níž očekáváme především výkon v extrémních podmínkách. Společnou mají pevnou a odolnou konstrukci, vysoký stupeň krytí, ale také velkou kapacitu baterie, která jejich majitele nenechá ve štychu. Řada odolných telefonů se ovšem může pyšnit i výbornými parametry výkonostními – rychlým procesorem a dostatečnou operační pamětí. Podívejte se, kterých pět odolných  telefonů patří mezi nejprodávanější.

Nejprodávanější odolné telefony
Pořadí a výrobce Hlavní výhody Hodnocení uživatelů

1.Cubot KINGKONG 3

Odolný telefon Cubot

4990 Kč – 5990 Kč

Orientační cena výrobku

 • baterie 6000 mAh
 • 5,5” displej
 • duální fotoaparát
 • 4 GB RAM

98 %

Hodnocení uživatelů

2. Aligator R30 eXtremo

Odolný telefon Aligator

1290 Kč – 1550 Kč

Orientační cena výrobku

 • tlačítková klávesnice
 • 4400mAh baterie
 • funkce powerbanky

93 %

Hodnocení uživatelů

3. myPhone Hammer 4

Odolný telefon Hammer

1290 Kč – 1550 Kč

Orientační cena výrobku

 • tlačítková klávesnice
 • cena

90 %

Hodnocení uživatelů

4. Cubot Quest

Odolný telefon Cubot

4390 Kč – 5270 Kč

Orientační cena výrobku

 • tloušťka 8,8 mm
 • 12+2 Mpx duální foto
 • Android 9.0

88 %

Hodnocení uživatelů

5. iGET Blackview GBV6800 PRO

Odolný telefon iGET

6990 Kč – 8390 Kč

Orientační cena výrobku

 • baterie 6580mAh
 • 8Mpx selfie foto
 • bezdrátové nabíjení
 • krytí IP69K

90 %

Hodnocení uživatelů

1. místo: Odolný telefon Cubot KINGKONG 3

Jednoznačně nejprodávanějším odolným telefonem je aktuálně Cubot KINGKONG 3 v konfiguraci se 4 GB operační paměti. Už název modelu nenechá nikoho na pochybách, že jde o přístroj s úctyhodnými parametry – vždyť jen obří kapacita 6000 mAh mluví za vše. 5,5” displej s HD rozlišením krytý sklem Corning Gorilla Glass, duální fotoaparát, čtečka otisků prstů, podpora Dual SIM a především voděodolné a prachotěsné provedení IP68 odolá i nejtvrdším podmínkám a uživatelským nárokům.

Odolný telefon KingKong
Odolný telefon Cubot KINGKONG 3 4GB/64GB, černá

2. místo: Odolný tlačítkový telefon Aligator R30 eXtremo

Značka Aligator, které před časem nechtěně udělal reklamu Miloš Zeman, je pro mnohé symbolem dostupného odolného telefonu. Oblíbený Aligator R30 eXtremo zaujme zejména příznivou cenou a cílí na uživatele, kteří dávají přednost tlačítkům před dotykovým displejem. Díky tomu také baterie o kapacitě 4400 mAh zvládne udržet telefon několik týdnů v pohotovostním režimu a může sloužit i jako powerbanka pro jiné zařízení. Technologii Dual SIM a nezbytný Bluetooth doplňuje ještě vestavěné FM rádio a praktická LED svítilna.

Odolný telefon Aligator
Odolný tlačítkový telefon Aligator R30 eXtremo, IP68, oranžová

3. místo: Odolný tlačítkový telefon myPhone Hammer 4

Druhým tlačítkovým modelem v našem přehledu nejprodávanějších odolných telefonů je myPhone Hammer 4. Design zesíleného krytu dává už na první pohled vědět, že jde opravdu o odolný kousek. Velký displej s ostrými barvami a jasnou viditelností doplňuje základní 2MPx fotoaparát a vnitřní paměť o kapacitě 64 MB. I myPhone je vybaven podporou Dual SIM, která je společná všem odolným telefonům v naší TOP 5, a díky níž je možné využívat třeba soukromé i pracovní číslo v jednom přístroji.

Odolný telefon Cubot
Odolný tlačítkový telefon myPhone Hammer 4, červená

4. místo: Odolný telefon Cubot Quest

Zpět k dotykovým odolným telefonům. Na čtvrtém místě žebříčku těch nejprodávanějších, stojí letošní model značky Cubot. I přes výbornou odolnost v certifikaci IP68 a 4000mAh baterii disponuje tenkým tělem o tloušťce pouhých 8,8 mm. 5,5” displej s rozlišením 1440×720 px kryje odolné sklo Corning Gorilla Glass 5. Procesor Helio P22 a kapacita RAM 4 GB zaručí plynulý chod i při náročném multitaskingu. Samozřejmostí je Dual SIM a dvojitý fotoaparát, potěší i čtečka otisků prstů či NFC.

Odolný telefon Cubot
Odolný telefon Cubot Quest 4GB/64GB, červená

5. místo: Odolný telefon iGET Blackview GBV6800 PRO

Last but not least. iGET Blackview GBV6800 PRO je špičkově vybaveným telefonem  s 8jádrovým procesorem 4 GB operační paměti, bezdrátovým nabíjením, duálním zadním fotoaparátem, 8Mpx předním, čtečkou otisků prstu a NFC. K tomu všemu má ještě opravdu monstrózní baterii s kapacitou 6580 mAh a především špičkovou odolnost IP69K, chránící proti vodě, prachu, vysokému tlaku i extrémním teplotám. Pro tyto své parametry se zaslouženě umístil v pětce nejprodávanějších mobilních odolných mobilů.


Věříme, že byl článek pro vás užitečný. Prohlédněte si také novinky nebo další články o elektru.

 

Líbí se vám tento článek?

Podobné články