Poznejte smartphone Moto Z2 Play

Moto Z2 Play: tenčí, lehčí a rychlejší

S tenčím a lehčím designem a vyšším výkonem přináší druhá generace smarphonu Moto Z2 Play všechny důležité vlastnosti chytrého telefonu spolu s modularitou Moto Mods.

Celokovová konstrukce propůjčuje telefonu Moto Z2 Play nejen skvělý vzhled, ale také dostatečnou odolnost pro každodenní výzvy. O ostrý obraz se za každých okolností postará 5,5palcový Full HD Super AMOLED displej.

S výkonným 2,2GHz osmijádrovým procesorem a až 30hodinovou výdrží na baterii bude mít smartphone dostatek energie provázet vás po celý den a ještě o trochu déle. S pokud náhodou zapomenete telefon přes noc nabít, stačí jej připojit k nabíječce a za 15 minut máte dostatek energie na dalších 8 hodin používání.

Díky kombinaci automatického ostření s technologií duálního pixelového ostření získáte s telefonem Moto Z2 Play jasnější a ostřejší snímky i při nízkém osvětlení. Nová generace laserového automatického ostření zvýšila dosah až na 5 metrů, takže můžete zaměřit třeba i trojnásobně vzdálené objekty ve velmi tmavém prostředí. Spolu s 5Mpx předním fotoaparátem a dvojbarevným bleskem budete vypadat skvěle na všech snímcích ve dne i v noci. 

Moto Mods: rozšiřte možnosti svého telefonu

Doplňky Moto Mods se staly synonymem pro jednoduché rozšíření vlastností chytrého telefonu. Rodina těchto zařízení se nyní rozrůstá o další modulární doplňky, které přinášejí ještě více možností, jak jednoduše vylepšit váš smartphone.

Rychlé nabíjení TurboPower

Vyberte si způsob získání energie s doplňkem Moto TurboPower Pack. Ten může sloužit jako power banka, která klade důraz na maximální výkon a dodá vašemu smartphonu energii na celý další den používání. Nebo doplněk využijte pro rychlé nabití celého telefonu. Jakmile se Moto TurboPower Pack vybije, stačí ho připojit k elektřině a během 20 minut jej nabijete na 50 % kapacity.  

Chci Moto Z2 Play

Zdroj: Lenovo


Potřebujete poradit?

Zákaznická infolinka
542 425 555
po-pá 7:00-19:00
Kontaktní formulář

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky