Nejlepší šatní skříně 2020

Nejdůležitějším požadavkem na šatní skříň je dostatek úložného prostoru, který by měl ideálně kombinovat prostor s šatní tyčí a policovou část. Praktické vnitřní uspořádání korunuje designové zpracování, kterému byste při výběru měli také věnovat dostatek pozornosti. Naše skříně pro rok 2020 nároky na design a prostor chytře skloubily. Pojďme se tedy na nejlepší šatní skříně 2020 podívat blíže.

 

Nejlepší šatní skříně 2020 najdete na OKAY.cz/nabytek

 

Dokonalé spojení designu a úložného prostoru - šatní skříň Argos bílá

Moderní šatní skříň Argos je vhodným řešením do domácností, které zápasí s malým prostorem. Skříň s rozměry 180 × 220 × 58 cm nabízí praktické vnitřní uspořádání, které kombinuje šatní tyč a pět polic. Zároveň disponuje posuvnými dveřmi, které nejsou náročné na prostor.

Skříň je vyrobená z lamina. Díky alpské bílé barvě, kterou doplňuje část posuvných dveří se zrcadlem, skříň pokoj opticky zvětší a také prosvětlí. Zrcadlové dveře oceníte vždy, když se budete oblékat, jelikož nemusíte odbíhat do jiné části místnosti a zároveň ušetříte prostor, který byste museli věnovat nástěnnému či stojanovému zrcadlu.
 

Nejlepší šatní skříň Argos bílý mat

Šatní skříň Argos bílá

Elegantní vzhled s tradičním zpracováním - šatní skříň Star

Nadčasovým a elegantním zpracováním vás osloví velká šatní skříň Star. Dveře, které se křídlově otevírají, skrývají úložný prostor s šatní tyčí a pěti policemi. Spodní část je opatřena dvěma zásuvkami pro drobné kousky oblečení, kterým může být například prádlo.

Oblíbený světlý dekor borovice andersen se hodí do většiny interiérů. Přední stranu dveří zdobí dělené zrcadlo, které však vyvolává dojem jednotného celku. Zdobnými prvky jsou úchytky v kontrastní černé barvě. Rozměry skříně jsou 203 × 215 × 61 cm.
 

Šatní skříne 2020 Star bílá

Šatní skříň Star

 

Tmavý provence styl s policovým uspořádáním - skříň Tampere

Vysoká skříň Tampere na první pohled upoutá svým zpracováním, které nese prvky romantického stylu. Masivního vzhledu je dosaženo díky přírodnímu dekoru dřeva schoko bardolino s výrazným frézováním. Dokonale ladícím doplňkem jsou kovové úchytky na dveřích a zásuvce ve spodní části.

Vnitřní uspořádání dvoukřídlové skříně je policové. Za velkými dveřmi se ukrývají 4 velké police každá s nosností 5 kg. Spodní část je opatřena zásuvkou. Skříň je vyrobena z dřevovláknitých a dřevotřískových desek, které jsou optimální náhradou masivu, pyšnící se jednoduchou údržbou a odolností. Rozměry skříně jsou 108 × 197 × 42 cm.

Nejlepší skříně 2020 Tampere hnědá
Skříň Tampere


Dostatečně prostorná šatní skříň - šatní skříň Miriam

Pokud si nechcete pořizovat vestavěnou skříň, ale potřebujete opravdu velký úložný prostor, jistě vás uspokojí velká skříň Miriam. Její vnitřní uspořádání má hned dva prostory. Obsahuje 2 větší a 3 menší police, 2 šatní tyče pro zavěšení oblečení a 2 klasické zásuvky. Každý z partnerů tak bude mít dostatek prostoru pro oblečení, které musí viset na ramínku, ale také na kousky, které mohou být složeny v polici.

Přestože se jedná o rozměrově velkou skříň (250 × 219 × 67 cm), můžete ji díky posuvným dveřím směle umístit i do menšího pokoje nebo chodby. Skříň zaujme také svým moderním zpracováním, které kombinuje přírodní dekor dřeva s zrcadlovou plochou.

Šatní skříně 2020 Miriam
Šatní skříň Miriam

Nadčasový design s dotekem přírody - šatní skříň Argos dřevo

Do každého pokoje vnese kus nespoutané přírody šatní skříň Argos. Nabízí rafinovaně uspořádaný vnitřní prostor s šatní tyčí, pěti policemi a dvěma výsuvnými zásuvkami. To vše ukrývají praktické posuvné dveře, jejich prostřední část je tvořena děleným zrcadlem. Kombinace zrcadlové plochy a přírodního dekoru dřeva je nadčasovou záležitostí.

Skříň je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek, které jsou oblíbené pro ideální kombinaci ceny, dlouhé životnosti a nenáročnosti z hlediska údržby. Nábytek má rozměry 235 × 220 × 58 cm.

Šatní skříň Argos dub wotan - skříně 2020
Šatní skříň Argos dřevo

 

 

 Věříme, že náš článek "Nejlepší šatní skříně 2020" byl pro vás užitečný. Přečtěte si i ostatní zajímavé novinky a články na našem webu.

 

 

Akční zboží právě teď!

 

GCS300120

Líbí se vám tento článek?

Podobné články