LG na Innofestu 2017 představilo své novinky

Byli jsme u toho, když LG představilo své horké novinky pro letošní rok. Přinášíme vám nejčerstvější informace o tom, na jaké spotřebiče se můžete spolu s námi těšit. A že je na co! Některé z novinek nám doslova vyrazily dech. Co všechno si v článku představíme? Známe novou řadu televizních a audio produktů v čele s LG SIGNATURE OLED TV W. Novinkou z oblasti domácích spotřebičů je další generace bezdrátových vysavačů CordZero™, robotický vysavač HOM-BOT, nová chladnička InstaView Door-in-Door™ a inteligentní Hub Robot. Pozadu nezůstaly ani nové modely bytových klimatizací a čističek vzduchu.

Novinky ze světa televizí

Neskutečně tenké pro dokonalý zážitek

Jednou z představených novinek na veletrhu je řada ultra tenkých televizorů LG OLED TV. Jedná se o tři modely z řady LG SIGNATURE a další dva modely OLED TV. Vynikají neuvěřitelně tenkým profilem pouhých 2,57 mm, díky čemuž může být televizor přimontován na zeď pouze za pomoci magnetické konzole (W7). Bohatou paletu barev zajišťuje technologie Dolby Vision i spolupráce s experty společnosti Technicolor. Nové OLED TV podporují i další formáty HDR jako HDR10 či HLG a jsou připraveny i na podporu Advanced HDR od Technicolor. O podtrhnutí dokonalého zážitku se pak postarají reproduktory s nepřekonatelným zvukem Dolby Atmos.

Technologie o krok napřed

Třetí generace Super UHD televizorů LG má díky využití nanotechnologie ten nejrealističtější obraz s naprosto perfektním zobrazením detailů a přesností barev z téměř jakéhokoli úhlu pohledu. Skvělý obraz podtrhuje elegantní design Ultra Slim s unikátními stojany. LCD displeje s technologií Nano Cell se skládají z částic o průměrné velikosti jednoho nanometru, což zajišťuje naprosto bezkonkurenční kvalitu obrazu. Veškeré nové modely nabízí aktivní HDR s Dolby Vision, které podporuje několik typů HDR formátů.

Audio jako ze sci-fi filmů

Nový rozměr televizních soundbarů

Soundbar SJ9 s technologií Dolby Atmos® vytvoří i z toho nejobyčejnějšího sledování filmu nezapomenutelný zážitek. Reproduktory umístěné na několika místech velmi tenkého elegantního soundbaru zajišťují bohatý zvuk. Další předností je i 4K zvuk s rozlišením vyšším než 4000 kbps (24 bit x 96 kHz x 2 ch). Funkce Sound Upconverting zvyšuje kvalitu standardních audio souborů na 24 bit / 192 Hz. Křišťálově čistý zvuk perfektně synchronizovaný s obrazem televizoru pak zajišťuje podpora 4K Pass-Through.

Doslova nadnášející a ve všech směrech

Levitující přenosný reproduktor (model PJ7) vyniká neobvyklým futuristickým designem a skvělým zvukem. Poměrně drobný reproduktor inspirovaný tvarem a vzhledem turbíny se doslova nadnáší nad levitační stanicí, v níž je umístěn silný elektromagnet. Čistý zvuk zajišťuje 360° všesměrový reproduktor, zesilovač umístěný v levitační stanici a technologie Dual Passive Radiator. Reproduktor na jedno nabití vydrží až 10 hodin přehrávání a při vybití baterie se automaticky snese do stanice a pokračuje v přehrávání i během nabíjení.

Výkonné reproduktory nejen pro party

Klubovou atmosféru přímo doma v obývacím pokoji zajistí audio systém LOUDR CJ98. Party Thruster s ovládáním zvuku i světelných efektů umožňuje perfektní kontrolu nad děním na tanečním parketu. Pro fanoušky karaoke je CJ98 vybaven i širokou škálou hlasových efektů a funkcí Karaoke Star, díky níž si hvězdy večera mohou snadno přizpůsobit tóninu vybrané písně.

 

Nové domácí spotřebiče vám vyrazí dech

LG CordZero™ Handstick: vysoký sací výkon a ergonomický tvar

Tyčový vysavač CordZero Handstick nové generace s chytrým invertorovým motorem má prvotřídní sací výkon s až 16krát vyššími otáčkami než motor letadla. Vysoce odolný Smart Inverter Motor s desetiletou zárukou garantuje silný výkon přiváděný přímo do hubice vysavače Power Drive Nozzle. Tah vírem a preciznější vysávání zajišťuje Axial Turbo Cyclone, filtr HEPA 13 si pak poradí s okolním zvířeným prachem.

LG CordZero™ Canister: vysavač, který vás následuje

Nový model vysavače CordZero Canister s chytrým invertorovým motorem a technologií Axial Turbo Cyclone má silný tah i díky 72V Li-Ion PowerPack baterii. Pokročilou technologii RoboSense 2.0, která automaticky sleduje uživatele bez nutnosti tahat vysavač za sebou, doplňuje systém detekce kolizí. Díky přednímu senzoru se tak sám dokáže vyhýbat překážkám. Vysavač je vybaven i technologií Power Drive Nozzle a sedmistupňovým filtračním systémem s filtrem HEPA 14 pro zachycení ultra jemného prachu a alergenů.

Robotický vysavač s pamětí: precizní a pohodlný úklid

Nejmodernější Smart Inverter Motor™ umožňuje novému LG HOM-BOT dosáhnout doposud nejvyššího sacího výkonu, který překonává všechny existující robotické vysavače. Aktivní
a samostatný HOM-BOT je nezávisle navigován novou technologií 3D Dual Eye™, která současně analyzuje grafické informace ze dvou kamer. Díky řadě specializovaných funkcí pro úklid rohů zvládne nový HOM-BOT kompletní čištění nejrůznějších typů podlah.

InstaView Door-in-Door™: revoluční chladnička

Chladnička Door-in-Door s 29palcovým dotykovým LCD displejem se díky funkci InstaView a dvěma poklepáním snadno přemění na okno. Pohled do lednice bez otevírání dveří šetří nejen elektrickou energii, ale i uchovávané potraviny. Chytré ovládání domácnosti je díky chladničce Smart InstaView o krok jednodušší. Pomocí Wi-Fi připojení a webOS je možné pohodlně kontrolovat zásobu i nákupy potravin i vzdáleně. Díky funkci Pure N Fresh je vzduch uvnitř chladničky vždy čerstvý a nekontaminovaný pachy z aromatických potravin. Dalším praktickým vybavením této chladničky je zásuvka FRESHBalancer™, která optimalizuje úroveň vlhkosti, díky čemuž zůstává ovoce a zelenina čerstvá po delší dobu.

IoT – robotický pomocník na hlasové povely

Hub Robot zastřešuje celou inteligentní domácnost. Pomocí jednoduchých hlasových pokynů jako například „zapnout klimatizaci“ nebo „změnit program praní“, ovládáte skrze robota jednotlivé domácí spotřebiče. Prostřednictvím Hub Robota tak zjistíte obsah ledničky, naleznete recepty, můžete objednat suroviny ale i přehrávat hudbu, vytvářet poznámky či využít množství dalších funkcí. Nejužitečnější je robot ve společných prostorech, jako jsou kuchyň nebo obývací pokoj. Pro jednotlivé místnosti LG navrhla menší alternativu mini robotů.

Seznamte se s novou klimatizací a čističkou vzduchu

ARTCOOL: Vynikající výkon a minimalistický design

Propracovaný design nové klimatizační jednotky ARTCOOL se výborně hodí do každého interiéru. Funkčnost zajišťuje kompresor ARTCOOL’s Smart Inverter, který spotřebuje méně energie a chladí podstatně více než předchozí modely. Značnou výhodou ARTCOOL je mimořádně nízká hlučnost, za kterou vděčí technologii výroby kompresoru. LG ke klimatizační jednotce nabízí až 10letou záruku. Účinnost a výkon klimatizace ARTCOOL zaručuje větší pohodlí a širší použitelnost. Přidaný ionizátor uvolní až tři miliony iontů, které na sebe vážou škodlivé částice. Tím efektivně neutralizuje a souběžně sterilizuje všechny druhy zápachů. Inteligentní systém SmartThinQ® umožní uživatelům klimatizaci pohodlně ovládat z domova i mimo něj.

PuriCare® Air Purifier: Prvotřídní čistička vzduchu s unikátním 360° designem

Čistička vzduchu LG PuriCare® je jediná čistička svého druhu s 360° designem, která dokáže snadno vytvořit zdravé a příjemné vnitřní prostředí. Pokročilá technologie Clean Booster umožní dodávat čistý vzduch až do vzdálenosti 7,5 metru. Funkce Baby Care naopak směruje jemný proud čistého vzduchu ze spodní části čističky s cílem vytvořit ideální prostředí pro kojence a batolata. Čistička vzduchu PuriCare® využívá 360 ° Total Care filtrační systém, který bojuje proti mikročásticím, škodlivým plynům i zápachu. Využívá také inteligentní senzor, kterým detekuje částice menší než 1 mikrometr a dokáže tak odstranit nepříjemné zápachy a pachy vznikající při vaření. LG SmartThinQ® umožňuje uživatelům sledovat stav vzduchu i na dálku a dle potřeby aktivovat čištění ještě před návratem domů.

Zdroj: LG

Líbí se vám tento článek?

Podobné články