Královská zábava trochu jinak: Přichází skákací dron

Toužíte po opravdu netradiční zábavě, a to přímo u vás doma? Pak zapomeňte na počítačové hry a vrhněte se do akce naživo! Ano, řeč je o stále populárnějších dronech, tedy obratných a neuvěřitelně různorodých hračkách ovládaných na dálku. Zejména v Americe už móda dronů po několik let baví miliony lidí, u nás je tento fenomén teprve v plenkách. O to atraktivnější je vlastnit jeden takový dron.

V tomto článku si připravíme vycházející hvězdu s názvem Parrot Jumbing Sumo. Tento dron narozdíl od létajících kolegů nabízí dokonalou zábavu i v interiérech. Je to totiž skákací šampión!

Parrot Jumping Sumo - žhavá skákací novinka

 

  • extrémně odolná kola s pevnými písty pro skákání

  • zabudovaný gyroskop pro maximální stabilitu

  • integrovaná Wi-fi s velkým dosahem

  • ovládání přes smartphone nebo tablet

  • výkonná přední kamera

  • precizní tlumiče zajišťující odolnost

 

Co zjistil Profesor OKAY

 

Profesor OKAY drona pečlivě prozkoumal a na pár dní se zase cítil jako malý kluk. A na co všechno přišel?

"Parrot Jumping Sumo dokáže skočit až do 80 cm výšky!"

Profesor OKAY

Skutečně je to tak. Silné písty a pružiny spojující tělo s bytelnými koly dokážou drona vystřelit skoro do metrové výšky. Dron je taktéž vybaven automatickou kontrolou trakce, která zajistí svižnou manipulaci s těžištěm celého přístroje. Skok je tak mimořádně dobře vybalancovaný. Vše pohání speciální elektromotor, který vyvine rychlost 7 km/h!

"Všechny pohyby můžu nadefinovat předem! Třeba bleskurychlé otočení o 360 stupňů! A vše pohodlně na aplikaci FreeFlight 3."

Profesor OKAY

Skákacího drona Parrot je možné ovládat pomocí tabletu či smartphonu. Na čele drona Parrot Jumping Sumo je umístěna výkonná kamera, která přenáší obraz na displej chytrého zařízení. Ovládání je tak velice snadné, dynamické a neskutečně zábavné. Spojení s dronem probíhá přes výkonný Wi-fi vysílač, takže o signál nemusíte mít obavy. Všechny úžasné kreace si můžete nastavit předem. Přednastavené pozice je samozřejmě možné ukládat na virtuální disk Parrot Cloud.

Parrot Jumping Sumo je prostě skvělá, atraktivní hračka, která se bezesporu stane hitem letošního roku. A vyniká skutečně extrémními výkony. Dron je sice mimořádně lehký a příjemně malý, ale síly má na rozdávání. A hlavně královsky pobaví, což od drona očekávám!

"Dron nabízí desítky hodin nezapomenutelného dovádění. Je to prostě neskutečná zábava!"

Profesor OKAY

Videopředstavení

Líbí se vám tento článek?

Podobné články