Jak bude vypadat nová řada Huawei P30?

Huawei přichází s řadou P30! Čím chce překvapit konkurenci?

Již 26. března představí čínský gigant Huawei P30 series. I když se vývojáři velmi snaží, aby o nové řadě neunikly žádné informace, přesto už nyní víme, že největší trumfem mají být fotoaparáty, u kterých Huawei slibuje, že díky nim proběhne ve světě mobilních telefonů doslova revoluce.

Bude mít P30 tři, čtyři nebo snad pět fotoaparátů? Bude mít hlavní fotoaparát až 40 Mpx, jak se spekuluje? Objeví se znovu i senzor ToF pro snímání 3D prostoru? A jak na tom bude P30 s pamětí? Základní model by se měl pyšnit kombinací 128 GB ROM a 6 GB RAM, P30 Pro by měla mít 8GB operační paměť a zákazník si bude moci vybrat ze tří variant úložného prostoru. (128, 256, 512 GB).

V telefonu by se měl objevit i supervýkonný grafický čip Mali G76, akumulátory by měly mít kapacitu 3 650 a 4 200 mAh. Na konečnou cenu si budeme muset počkat, avšak Huawei láká zákazníky i na bonusy, které získají, pokud se P30 předobjednají. Jde o hodinky Huawei Watch GT, přenosný reproduktor CM51 a devadesátidenní záruku na displej.

Zajímají tě detaily k P30 series? Zapiš si do kalendáře datum 26. března a sleduj naši stránku, kde se dozvíš to nejdůležitější o nových modelech Huawei!

Líbí se vám tento článek?

Podobné články