Nejlepší sedačky roku 2022

  • 2 minut čtení

Račte se posadit

Není nad to si po náročném dni vyzout boty, povolit pásek, vnořit se do pohodlné sedačky a pořádně vydechnout. Tak si dopřejte to nejlepší. Připravili jsme pro vás ty nejžhavější trendy, které letí ve světě královského odpočinku a posezení. Výběru nejlepších sedaček pro rok 2022 se bude věnovat tento článek. 

Nadstandard na první pohled Delise

Kožená sedačka Delise

Pokud byste si chtěli pořídit sedačku, která kombinuje nadčasovost a dokonale vyvedený design, sáhněte po kožené Delise. Bezpochyby zaručí nejen potřebný odpočinek, ale bude také ozdobou každého obývacího pokoje. Vyrobena je z kůže, eko kůže (méně namáhané části nábytku) a dalších kvalitních materiálů, jejichž velkou výhodou je nenáročná údržba.

Kožená sedačka Delise

Abychom se však nezaměřili pouze na vzhled, je na místě představit si i praktické vlastnosti. Disponuje například dostatečným prostorem k sezení i při rozložením na lůžko o rozměrech 174x123 cm. Pohodlně se na něm vyspí dva dospělí. 

 

Kožená sedačka Delise

Zmínit by se měla i přítomnost objemného úložného prostoru pod otomanem. Manipulace s ním je velmi snadná. Stačí jednoduchý pohyb, otoman chytíte a snadno zvednete. 

Delisenavíc patří do třídy nadstandard, jedná se o střední cestu mezi extra kvalitou a standard cenou. Dostanete tak nábytek, který bude nejen radost používat, ale se kterým prakticky ani stylově chybu neuděláte.

Glamour styl sedačky Rell

Sedačka Rell

Stejně jak v případě Delise, i u Rellsi designéři vyhráli a výsledek stojí za to. Vybírat můžete z atraktivní námořnické modré, která vnese do interiéru pocit svěžesti a harmonie. K dostání je i ve veselé žluté, smaragdové zelné nebo neutrální šedé. 

Sedačka Rell

Pro kupce sedačky je, kromě vzhledu, důležitá i její funkční a praktická stránka. Dokonalá ergonomie zajistí pohodlné sezení i vstávání. Zkrátka nepřijde ani nečekaná návštěva, protože sedací soupravu Rellmůžete rozložit na lůžko o rozměrech 212x140 cm. Velkým rodinným oslavám a přespání kamarádů už tak nic nebrání.

Sedačka Rell

Abyste měli rychle k dispozici lůžkoviny, stačí je uložit do úložného prostoru.Můžou zde být nejen deky a polštáře, ale i povlečení, náhradní pyžamo a tak dále. Manipulace je navíc velmi jednoduchá. Vnitřní úložný prostor je schován pod otomanem. Přístupný je však ze všech stran a snadno se otevírá.

Prostorná elegance Myrta

Sedací souprava Myrta

Pokud máte velký obývací pokoj, velkou rodinu nebo mnoho přátel, je rozkládací sedačka Myrta tou pravou přesně pro vás.Nabízí rozměry 340x98x270 cm. Vejde se na ni nejen celá parta, ale i část rodiny a dva sousedi, kteří si přišli "jen půjčit otvírák". Sedačku lze rozložit na prostorné lůžko, které má rozměry 210x128 cm. Pro nocležníky je tak zajištěno komfortní přespání. 

Sedací souprava Myrta

K takto prostorné sedací soupravě náleží i úložný prostor. Ukrytý je v konstrukci a bez obav se do něj vleze vše potřebné. Manipulace je navíc velmi snadná, stačí jen zvednout sedák. 

Sedací souprava Myrta

Myrta není však pouze pro velké osazenstvo, relaxovat na ni můžete i samotní. Díky použitým materiálům se navíc budete cítit jako v bavlnce. Potah tvoří příjemná látka Monolith, která odpuzuje vodu a je navíc nehořlavá. 

 

 

 

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.