104 837 nábytku ihned k odeslání

1 516 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Oddělení 0

Převládající barva 0

Materiál 0

Zahradní nábytek | Nábytek do zahrady

Zahradní nábytek na OKAY.cz

Ke každé pergole či terase neodmyslitelně patří zahradní nábytek. Grilování s přáteli, nebo jen odpolední posezení s voňavou kávou se bez zahradního nábytku prostě neobejde. Nábytek do zahrady je jednoduše důležitý.


Jaký zahradní nábytek je možné pořídit?

Zahradní nábytek není jenom lehátko a zahradní stůl. Svoji zahradu můžete oživit také nejrůznějšími altány, houpačkami, nebo třeba slunečníky. Díky širokému spektru designů nábytku do zahrady, velikostí i cenovému rozpětí si tak každý vybere přesně ten zahradní nábytek, který nejpřesněji odpovídá vaším představám a požadavkům.


Z jakého materiálu je nábytek do zahrady nejčastěji vyroben?

Dřevo, kov a umělý ratan jsou tři z nejčastěji používaných materiálů k výrobě zahradního nábytku. Nábytek do zahrady se vyrábí také ze plastu nebo polyesteru, případně jsou použity různé kombinace ze všech zmíněných materiálů. Zahradní nábytek na OKAY.cz je moderní a stylový a každému zahradnímu posezení dodá patřičný styl. Zvláště pak kombinace kovu a skla je velice elegantní a nadčasová.

Zahradní nábytek
Nábytek do zahrady Maatea


Co je pro výběr zahradního nábytku rozhodující?

Při výběru zahradního nábytku se rozhodujte podle způsobu využití a prostoru, který máte k dispozici. Pokud jste spíše na posezení v úzkém rodinném kruhu, vystačíte si s menším zahradním setem, například čtyř křesel nebo židlí a stolu. V případě, že se u vás na zahradě konají nejrůznější oslavy a zahradní párty, kde se sejde širší rodina a přátelé, oceníte jistě větší set zahradního nábytku. Místo křesel a židlí je v tomto případě vhodnější pořídit lavice, které v souhrnu zaberou stejně velký prostor jako objemnější křesla, a přitom se na ně usadí více lidí.


Relaxační zóna i mimo pergolu či altán

Zahradní houpačka nebo hamaka – skvělý způsob, jak strávit čas s knihou, příjemně zrelaxovat a nabrat nové síly. K dispozici je také hned několik variant. Se stříškou nebo bez, z různých materiálů, v různých velikostech i barvách.

Podle typu nábytku dbejte také na doporučení výrobce ohledně uschování zahradního nábytku přes zimu a péči o něj. Vlivem povětrnostních podmínek by mohlo dojít k poškození či zkrácení životnosti zahradního nábytku.

 

GCS051119

Zahrada ➤ široký výběr moderního zahradního nábytku. Zahradní nábytek skladem. Nábytek do zahrady s dopravou na libovolnou prodejnu OKAY po celé ČR zcela ZDARMA ⛟ OKAY.cz výhodně!


Filtrovat

Zobrazuji 1-8 produktů z 8 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších

Zobrazuji 1-8 produktů z 8 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky