TIP: Oživte moderní interiér retro prvky

Jídelní sestava Osvaldo_Rady a tipy_Okay nábytekČím ozvláštnit a zároveň zmodernizovat interiér domu či bytu? Sledujte, co právě letí! Prozradíme vám, co je v kurzu mezi světovými designéry. V posledních letech se v interiérovém designu často setkáváme s nábytkem v retro stylu. Oplývá módními křivkami a liniemi s nádechem 50. a 60. let. Jídelny i obývací pokoje se tak plní zmodernizovanými kousky připomínajícími atmosférou pokojů našich babiček.

Hra návrhářů s liniemi a prostorem

Návrháři nábytku dobře ví, proč se k tomuto stylu vracet. Oblé hrany, kterých je nábytek s nádechem retro plný, zajistí lepší proudění vzduchu v místnosti. Prostor také opticky zvětšují. Ladné linie skříní, stolů a židlí zase působí velmi elasticky a čistě. Zakulacené křivky jsou oblíbené i v domácnostech s malými dětmi. Pro děti jsou totiž oblé křivky oproti ostrým hranám mnohem bezpečnější.

 

 

Nebojte se kombinovat modernu a retro

Pokud umístíte jediný kusu nábytku s nádechem retra, vznikne v místnosti nepřehlédnutelný solitér. Vybavujete-li nově celou místnost, nebojte se retro kousky kombinovat s klasickými.

Krásným příkladem moderního nábytku oživeného liniemi retra jsou židle Lynea. Jejich neobvyklý vzhled, který bezpochyby zaujme všechny vaše hosty je zajímavým kouskem z dílny italských designérů. Kombinace plastu, chromu a vzorové kresby dodá každé jídelně jedinečnost a osobitý styl

Prohlédněte si naši nabídku nábytku v moderním retro stylu a inspirujte se, jak by mohla vypadat i vaše domácnost. Rozhodně může být moderní, krásná a svěží. Přesně tak, jak si jen budete přát.

 

Naše nabídka stylových kousků s retro nádechem

Nábytek Osvaldo            Židle Lynea-t

Líbí se vám tento článek?

Podobné články