REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 15 ks
Sony PS4 - Zaklinac 3: Divoky Hon (The Witcher 3: Wild Hunt)  PS4 - Zaklinac 3: Divoky Hon (The Witcher 3: Wild Hunt) 1599

PS4 - Zaklinac 3: Divoky Hon (The Witcher 3: Wild Hunt)

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


Kód výrobku: PS4ZAKL3
Part.No.: 8595071033337

Zaklínač 3: Divoký Hon (The Witcher 3: Wild Hunt) je fantasy RPG, kde každé vaše rozhodnutí může ovlivnit na to, jaký směrem se budete ubírat. Ve hře budete ovládat postavu Geralta z Rivie, profesionálního lovce příšer, který má za úkol najít dítě z proroctví. Ocitnete se velkém otevřeném světě plném měst, ostrovů a přírodních zákoutí, které čekají na objevení a prozkoumání. 

Zaklínači jsou od raného dětství cvičení a dokonce i mutování za jediným účel - nastolením rovnováhy ve světě zamořeném příšerami. V roli profesionálního lovce se bude utkávat s různými příšerami a nadpřirozenými bytostmi, kterým jde pouze o váš život. Samozřejmostí jsou odměny za splněné úkoly, vylepšování zbraní a podobě. Ocitnete se velkém otevřeném světě plném měst, ostrovů a přírodních zákoutí, které čekají na objevení a prozkoumání. Obrovský otevřený svět, který se bude odvíjet na základě vašich rozhodnutí, za které si poneste své následky. Díky REDengine 3, který se stará o prostředí hry, přišla možnost dynamické změny počasí, ale také mnohem lepšího vyhlazování a grafického vzhledu.


Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?