Philips Philips Sonicare ProResults mini HX6024/07, 4 ks Náhradní hlavice Philips Sonicare ProResults mini HX6024/07, 4 ks Philips Sonicare ProResults mini HX6024/07, 4 ks 5 1 549

Náhradní hlavice

Philips Sonicare ProResults mini HX6024/07, 4 ks

5/5 hvězdiček 100% 1 recenze

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchNáhradní kartáčkové hlavice Philips Sonicare ProResults mini vám přináší nové možnosti v čištění zubů. Zatížení vláken hlavice je uzpůsobeno tak, aby dokonale kopírovalo anatomii vašeho zubu, a umožňuje vám tak efektivně odstranit nečistoty ze zubů a dásní, a to i v hůře dostupných oblastech. 

Výborné výsledky zajišťují vysokofrekvenční pohyby kartáčků, které provedou více než 31 000 stěrů za minutu. Sonický pohyb vytváří dynamické proudění kapaliny, která se snadněji dostává do mezizubních prostorů a podél linie dásní. Hlavu kartáčku lze jednoduše nasadit i sejmout z rukojeti kartáčku, což vám umožňuje snadnou údržbu a čištění. Kartáček Philips Sonicare ProResults mini má vlákna, která vás upozorní, kdy je třeba příslušenství vyměnit. O signalizaci se starají modrá vlákna, která svým zbělením jasně upozorní na potřebu výměny. Pro dosažení optimálních výsledků je dobré měnit hlavici každé 3 měsíce. V balení se nachází 4 kusy. 


Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
Typkartáček
Počet hlavic kartáčku v balení4
BarvaBílá
Kompatibilní produktyFlexCare+, FlexCare, HealthyWhite, HydroClean, EasyClean
Konturovací hlava kartáčkuAno

Hodnocení zákazníků (1)
Napište další hodnocení

  • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 30.01.2016

    100% 5/5 hvězdiček

    Perfektní čištění zůbů. Daleko lepší očištění než u rotačních kartáčků.


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?