REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCI ZA 699 KČ dříve za 999 Kč | pouze 20 ks
Philips Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07, 4 ks Náhradní hlavice Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07, 4 ks Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07, 4 ks 0 0 899

Náhradní hlavice

Philips Sonicare AdaptiveClean HX9044/07, 4 ks

Prodej ukončen

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnáchNáhradní kartáčkové hlavice Philips Sonicare AdaptiveClean vám přináší až 4x lepší kontakt s povrchem vašich zubů. S tímto kartáčkem se mnohem snadněji dostanete do těžko přístupných míst. Speciální provedení napomáhá k přizpůsobení se tvaru vašich zubů a dásní. Pogumovaný měkký okraj zajišťuje, že se vlákna lépe přizpůsobí povrchu každého zubu. S touto hlavicí odstraníte až 10x více plaku.

Hlavice Philips Sonicare AdaptiveClean je dokonce i při nejhlubším čištění maximálně šetrná. Zatímco sonický zubní kartáček kopíruje tvar dásní, pogumované okraje a vlákna hlavice tlumí veškerý přebytečný tlak. Měkké tkáně jsou tak chráněny před nadměrným zatěžováním. Výborné výsledky zajišťují vysokofrekvenční pohyby kartáčků, které provedou více než 31 000 stěrů za minutu. Sonický pohyb vytváří dynamické proudění kapaliny, která se snadněji dostává do mezizubních prostorů a podél linie dásní. Kartáček Philips Sonicare AdaptiveClean má vlákna, která vás upozorní, kdy je třeba příslušenství vyměnit. O signalizaci se starají modrá vlákna, která svým zbělením jasně upozorní na potřebu výměny. Pro dosažení optimálních výsledků je dobré měnit hlavici každé 3 měsíce. V balení se nachází 4 kusy. 

 


Parametry

TECHNICKÉ DETAILY
Typkartáček
Počet hlavic kartáčku v balení4
BarvaBílá
Hlava kartáčku dodávané v balení4

Hodnocení zákazníků 
Napište další hodnocení

  • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 28.01.2017

    100% 5/5 hvězdiček

    • Cena
    • Zadne
  • Zákazník si nepřál zveřejnit jméno 10.01.2017

    100% 5/5 hvězdiček Doporučujeme


Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?