Zopo ZP550 Speed 7C, černá

Zopo ZP550 Speed 7C, černá

Zopo ZP550 Speed 7C, černá

Kód výrobku: ZOPOZP550BK

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Smartphony

Nejprodávanější Smartphony

1
Skladem
2
3

Vynikající mobilní telefon od společnosti ZOPO se kromě názvu ZP550 Speed 7C, jenž předurčuje zejména rychlost telefonu, honosí i skvělým elegantním designem a řadou užitečných funkcí, díky kterým bude ovládání telefonu velmi pohodlné a intuitivní.

Stylový design

Elegantní vzhled telefonu propůjčuje zejména jeho zadní kryt vyrobený z pravého ebenového dřevadřeva, úzký profil a minimální rámeček. Už na první pohled je tak zřejmé, že se jedná o profesionální přístroj, jenž bude zároveň skvělým doplňkem. Dominantou telefonu je pak velký 5" displej s HD rozlišením 1280x720 pixelů. Ten navíc oplývá technologií IPS, která je zárukou věrného zobrazení barev i širokých pozorovacích úhlů.

Vynikající výkon

Srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor MTK6735 s pracovní frekvencí 1,3 GHz a 2GB operační paměť. Dohromady tak poskytnou více než dostatečný výkon pro svižný běh operačního systému i nainstalovaných aplikací. Užijete si tak nejnovější videohry, budete bez sekání sledovat filmy ve vysokém rozlišení i bleskověupravovat pořízené fotografie. Poznejte výkon telefonu, jenž byl podle své rychlosti pojmenován.

Špičkový fotoaparát

Pro pořizování momentek už s sebou nemusíte tahat svůj starý digitální fotoaparát. ZOPO Speed 7C ho plnohodnotně nahradí díky zadní kameře s vynikajícím rozlišením 13,2 MPx a ohniskovou vzdáleností f/2.2. Máte tak v ruce profesionální přístroj, který vás nenechá ve štychu v žádné situaci a vždy vám pomůže zachytit kýžený okamžik v té nejlepší kvalitě. Telefon však nezapomíná ani na populární selfie snímky pro jejichž pořizování si přichystal kameru s rozlišením 5 MPx.

Jedinečný software

Telefon ZOPO Speed 7C budete ovládat přes uživatelské rozhraní operačního systému Android 5.1. Ten ve své páté verzi doznal řady vylepšení zejména na poli výdrže a plynulého ovládání. Kromě toho se můžete spolehnout i na řadu předinstalovaných inteligentních programů i internetový obchod Google Play, jenž je bránou k miliónu dalších aplikací, z nichž velké množství je dostupné zdarma.

Skvělé funkce

Při surfování na internetu s telefonem ZOPO Speed 7C se můžete spolehnout na ty nejvyšší rychlosti. Model je totiž opatřen technologií LTE pro připojení ke 4G síti, jež je zárukou nejrychlejšího mobilního internetu. Kromě toho můžete v telefonu využít hned dvou SIM karet zároveň, takže lze pro surfování využít jiný tarif, než například pro telefonování a posílání zpráv. Velkou výhodou je v neposlední řadě i baterie s vysokou kapacitou 2500 mAh, která váš telefon udrží na živu po celý den.

Zopo ZP550 Speed 7C, černá
Zopo ZP550 Speed 7C, černá
Zopo ZP550 Speed 7C, černá