Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Samsung R322 Gear VR Lite (SM-R322)

Zboží je vyprodáno

Samsung R322 Gear VR Lite (SM-R322)

Kód výrobku: R322NZWAXEZ

Samsung & Oculus

Samsung Gear VR Lite jsou brýle pro virtuální realitu vznikající ve spolupráci společností Samsung a Oculus VR. Dochází tak spojení jedné z největších společností vyrábějící mobilní telefony a jedné z nejvíce se rozvíjejících společností vyvíjejících headset pro virtuální realitu Oculus Rift. Jejich společný produkt tak lze klasifikovat jako jakousi zlatou střední cestu mezi stále drahými prémiovými headsety jako je například Oculus Rift a 3D brýlemi využívajícími telefon. Z obou si totiž bere ty nejtypičtější výhody. Je totiž dostupný a zároveň nabízí prémiové a velice kvalitně zpracované hry a aplikace. Díky této spolupráci jsme mohli vidět již několik předchozích modelů, na jejichž základu staví i model Gear VR Lite.

Kvalitní konstrukce a zpracování

Jak už název Gear VR Lite sám napovídá, přístroj je oproti svým předchůdcům lehčí (konkrétně o 19%, váha se zastavila na 318 gramech), což je jednoznačně zárukou pohodlnějšího nošení. K pohodlí přispívají i pěnové vycpávky lemující obvod celých brýlí. Nemusíte se tak bát otlačenin od tvrdého plastu a užívat si s brýlemi dlouhé hodiny hraní. Na plastové konstrukci se pak nachází i touchpad, díky kterému se brýle skvěle ovládají a díky kterému je neuvěřitelně pohodlný pohyb po jakémkoliv menu i ovládání veškerých her. Touchpad je pak doplněn tlačítkem zpět, které slouží podobně, jako v samotných telefonech. Pro maximální ostrost obrazu lze na vrchní straně nalézt doostřovací kolečko.

Spolupráce s telefonem

Pokud přemýšlíte, co mají 3D brýle společného s telefonem, odpověď bude poměrně jednoduchá - poskytují jim výpočetní výkon a obraz. Stanou se tak jakýmsi motorem a displejem brýlí Gear VR. Na mobilní telefon se nainstalují veškeré kýžené aplikace a hry, které se pak zobrazí na jeho displeji a pomocí čoček bude obraz přenášen až do vašich očí. Spolupráci s těmito brýlemi zvládají mobilní telefony Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge a Galaxy S6 Edge Plus. Vaše 3D brýle tak dostanou displej s rozlišením 2560x1440 pixelů, což už je velice slušné pro kvalitní zobrazení veškerého obsahu. Technologie displeje Super Amoled navíc zaručuje přesné barvy a skvělý obraz.

Vynikající obsah

Díky spolupráci s firmou Oculus VR mohou brýle nabídnout bezkonkurenční a neustále se rozšiřující obsah. Obchod Google Play nabízí v současné době opravdu velké množství nejrůznějších her a aplikací, ale opravdovou výhodu dostanete až při ochutnání obsahu z obchodu Oculus Store. V něm je pro vás nachystána řada prémiových her a programů, které jsou dostupné pouze pro tuto platformu. Doslova se tak vžijete do postavy z fantasy světa, se kterou budete bojovat s draky, potopíte se za krásami podmořského světa nebo navštívíte v pravěkém světě dinosaury. Aplikace Oculus Cinema vás pak posadí do sedačky luxusního kina a vy si tak budete moci vychutnat jakýkoliv oblíbený film v ůžasném prostředí. 3D brýle Samsung Gear VR pro vás tak nachystají řadu neuvěřitelných zážitků a zkušeností, které jste si do této doby dokázali pouze představit.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě