Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

PRESTIGIO MultiPad Wize 3108

Zboží je vyprodáno

PRESTIGIO MultiPad Wize 3108

Kód výrobku: PMT31083GCCIS
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Android tablety

Nový výkonný tablet od společnosti Prestigionese název MultiPad Wize 3108 a je připraven nabídnout zejména kompaktní rozměry, výbornou produktivitu a nízkou cenovku. S tabletem si tak téměř za pakatel užijete rychlé surfování na internetu, hraní her i tvorbu pracovních dokumentů.

Kompaktní rozměry

Jednou z hlavních výhod tabletu jsou jeho kompaktní rozměry. Díky nim se skvěle vejde do každého batohu či kabelky a je tak přímo dělaný na časté přenášení. Nízká váha navíc zaručí, že se tablet nepronese a zároveň se bude pohodlně držet i v jedné ruce. Užívejte si tak četbu elektronických knih či sledování filmů s kýženým pohodlím. O potřebné detaily se poté postará 8“ displej s rozlišením 800 x 1280 pixelů, jenž bude zárukou skvělé podívané pro práci i zábavu.

Skvělý výkon

V útrobách tabletu Wize 3108je ukrytý kvalitní čtyřjádrový procesorod jednoho z nejlepších výrobců – firmy Intel, a sice model Atom X3s taktem až 1,2 GHz. Ten se spolu s 1,5 GBoperační paměti postará o svižný a nesekavý chod celého systému i spuštěných aplikací. Spolehnout se tak můžete na pohodlný multitasking, sledování filmů a videí ve vysokém rozlišení i hraní moderních her. Surfovat na internetu pak s tabletem můžete i v místě postrádajícím Wi-Fi signál, neboť nabízí připojení k mobilní síti přes 3G modul.

Vynikající funkce

Svým uživatelům dále tablet poskytne dvojici fotoaparátů s rozlišeními 2.0 MP pro zadní a 0.3 MPpro přední kameru, sloužících k zachycení nejrůznějších momentek či pořádání video hovorů. Své fotografie a videa pak můžete ukládat na velkou 8 GBvnitřní paměť rozšiřitelnou na celých 64 GB. Ovládat svůj tablet poté budete přes oblíbený operační systém Android 5.1 Lollipop. Ten se může pochlubit zejména intuitivním uživatelským rozhraním, řadou funkcí, které šetří váš čas i bohatým obchodem Google Play, jenž poskytuje nepřeberné množství užitečných aplikací i zábavných her, z nichž velké množství je dostupné zdarma.