Philips AZ1834

Zboží je vyprodáno

Philips AZ1834

Kód výrobku: AZ1834
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Audio, video, foto zlevněno

Víceúčelový přenosný přehrávač a FM tunner AZ1834 od společnosti Philips.

Představujeme vám elegantní a přenosný přehrávač, který dokáže uspokojit každého milovníka dobré hudby či rádia. Vedle klasického přehrávání z přenosných CD a CD-RW disků máte možnost poslouchat svoji oblíbenou hudbu i z vaší USB flashky či externího HDD. Díky podpoře USB Direct je přehrání z tohoto typu média skutečnou hračkou pro každého uživatele. Stačí zasunou příslušné médium do integrovaného USB portu a přehrávač vše ostatní zařídí. Na tomto přehrávači jste schopni přehrát velmi oblíbené audio formáty MP3 a WMA. Ty jsou díky svému kompresnímu poměru naprosto jasnou volbou. Skvělou možností připojení a následného přehrání oblíbeného obsahu dokáže obstarat 3,5mm AUX konektor pro jednoduché propojení takřka každého zařízení s 3,5mm Jack konektorem.

O kvalitní hudební interpretaci se postarají širokopásmové reproduktory pro vtahující a dynamický zvuk. Tyto kompaktní stero reproduktory dokáží poskytnout kvalitní zvuk v celém frekvenčním rozsahu. Skvělou inovací je použití reproduktorů s konstrukcí Bass Reflex. Tato konstrukce umožňuje průchod hlubokým tónům basů díky basovému průchodu. Ten je dále akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon celé soustavy. Celkový výkon soustavy činí 2 W (2 x 1) RMS.

Pokud by jste měli dost své hudby, můžete využít již zmíněný FM/MW tunner pro poslech živého vysílání. Mezi další vlastnosti patří přehledný LCD displej pro vaši jednoduší orientaci. Dále také funkce automatického či náhodného přehrávání hudby.