Philips AJ5030/12

Zboží je vyprodáno

Philips AJ5030/12

Kód výrobku: AJ5030
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Audio, video, foto zlevněno

 

Stačí se probudit a otevřít oči! na promítaný čas

Dopřejte si pohodlí údaje o čase na libovolné ploše. Zaostřete obraz nebo jej převraťte tak, aby byl na stěně či stropě vždy dobře čitelný. Tyto hodiny také automaticky seřizují čas a nabízejí buzení hudbou, rádiem nebo zvukem budíku.

Stylová projekce údaje o čase Flexibilní úhle projekce pro snadné sledování v libovolném místě Nastavitelné ohnisko pro nejostřejší projekci Převrácení obrazu umožňuje promítání vzhůru nohama

Začněte den podle sebe Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí Dva časy buzení, takže vy i váš partner nebo partnerka můžete stávat v různou dobu Jemné buzení pro příjemnější vstávání Opakovat buzení pro další odložené buzení Probouzejte se hudbou, rozhlasem nebo bzučákem

Snadné použití Zapojení a automatické nastavení času Záložní napájení pro hodiny a budík zajišťuje včasné probuzení i při přerušení dodávky proudu Časovač pro snadné usínání při oblíbené hudbě Nastavitelný jas displeje pro pohodlné zobrazení

Přednosti

Flexibilní úhle projekce

Díky projekční jednotce s flexibilním úhlem projekce si můžete promítaný časový údaj umístit kam chcete. Projekci lze přesnými ovládacími prvky nastavit vodorovně či svisle, takže budete mít časový údaj přesně tak, kde chcete ~~na stěně, na stropě nebo na ploše nábytku. Vypadá to báječně a navíc můžete sledovat hodiny, aniž byste otáčeli hlavu.

Nastavitelné ohnisko

Díky snadno ovladatelnému ostření bude promítaný časový údaj vždy ostrý. Ostřením lze nastavit jasnou projekci v rozsahu od 1 do 2,5 m. Užívejte si ostrého obrazu a sledujte vždy přesný čas.

Převrácení obrazu

Tento radiobudík promítá časový údaj tak, aby to pro vás bylo co nejpohodlnější. Funkce převrácení obrazu umožňuje okamžité otoční obrazu o 180 stupňů pro snazší sledování z libovolného místa pokoje.

Zapojení a nastavení

Vyjměte radiobudík z krabice a zapojte jej do zásuvky. Čas bude nastaven automaticky. Inteligentní hodiny přečtou předprogramovaná data a nastaví správný čas podle výchozího časového pásma. Pokud žijete v jiném časovém pásmu, stačí jen stisknout tlačítko časového pásma a hodiny automaticky upraví nastavení času. Dnes už nemusíte číst návod a trápit se s mačkáním tlačítek.

Záložní napájení pro hodiny a budík

Dojde-li k výpadku dodávky proudu, tyto inteligentní hodiny nadále spolehlivě udrží a zachovají čas a vaše nastavení. Naplánované buzení zůstane aktivní, i když je displej vypnutý to vše zásluhou předinstalované baterie. Po obnovení dodávky proudu není třeba seřizovat hodiny ani obnovovat nastavení. Ještě úžasnější je, že pokud nedojde k obnovení dodávky elektrického proudu, poskytne baterie dostatek energie pro spuštění signálu budíku v čase buzení, který jste nastavili tím zajistí, že se nikdy neprobudíte pozdě.

Buzení hudbou nebo bzučákem

Začínejte každý den buzením, které si vyberete. Vzbudit vás může bzučák či příjemná melodie, nebo vaše oblíbená rozhlasová stanice.

Jemné buzení

Začněte den správně jemným probuzením pomocí postupně sílícího signálu buzení. Normální zvuk signálu buzení s nastavenou hlasitostí je buď příliš tichý na to, aby vás probudil, nebo je tak nepříjemně hlasitý, že jste nevybíravým způsobem vytrženi ze spánku. Zvolte si buzení oblíbenou hudbou, rádiovou stanicí nebo signálem buzení. Jemné buzení s postupně sílící hlasitostí, která přechází z nenápadně tichého na přiměřeně hlasitý zvuk, pro příjemné probuzení.