Notebook HP Spectre x360 13,3" i5 8GB, SSD 256GB, 1TR32EA

Zboží je vyprodáno

Notebook HP Spectre x360 13,3" i5 8GB, SSD 256GB, 1TR32EA

Kód výrobku: 13AC002NC
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Herní notebooky

Minimalismus HP x360

Nejtenčí notebook od HP působí všestranně, vyzařuje z něj elegantnost a profesionalita. HP x360 je plně konvertibilní a lehký. Neuvěřitelně tenký displej prakticky bez okrajů nabízí možnost si vychutnat nespoutanou svobodu používání ve všech čtyřech jedinečných režimech. 1,32kg ultrabook lze snadno přenášet a cestovat s ním.

 

Solidní výkon

Procesor Intel Core i5-7200U57Wh baterií poskytne bezkonkurenční výkon až 15 hodin vkuse. Avšak díky technologii HP Fast Charge během 90 minut znovu dobijete energii a opět můžete řádit na HP x360. Vždy přesné dotykové ovládánía touchpadzajistí maximální komfortpoužívání, zatímco 13,3“ IPSdisplej s vysokým rozlišením se postará o prvotřídní kvalitu obrazu nejen při sledování filmů.

 

Dostatek místa, parádní zvuk

Nad displejem se dívá kamera HP Wide Vision s 88° zorným polem, která se navíc chlubí Full-HD rozlišením. Naopak pod ním vás čeká podsvícená klávesniceintuitivním touchpadem. HP x360 umožňuje ukládat data na rychlé 256GB SSD s nejnovějším rozhráním M.2. Díky čtveřici reproduktorů HP, technologii HP Audio Boost a zvuku, který ladili profesionálové z Bang & Olufsen, můžete procítěně vnímat zvuk, se kterým obživne každá zábava.

 

Univerzální konektivita

Napájejte své zařízení, připojte externí monitor nebo přenášejte data neuvěřitelnou rychlostí 40 Gbps – to vše s jediným impozantním portem USB-C s podporou Thunderbolt, který je oboustranný, takže se nemusíte strachovat, že jej zapojíte opačně. Dále má HP x360 vestavěný kombinovaný konektor sluchátek a mikrofonu a klasický USB 3.1. Wi-Fi karta poslouží k připojení na internet a s technologií Bluetoothse spárujete s jiným zařízením.