Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

LG 24MT48DF s TV tunerem

Zboží je vyprodáno

LG 24MT48DF s TV tunerem

Kód výrobku: 24MT48DF
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Monitory s TV tunerem

Monitor s integrovaným TV tunerem a množstvím funkcí pro zpříjemnění práce i zábavy - takový je 24" HD Ready monitor LG 24MT48DF v černém provedení, který doma v obýváku, ložnici, dětském pokoji, ale i v kanceláři spolehlivě odvede práci, pro kterou byl stvořen.

HD Ready

Na obrazovce s úhlopříčkou 24" snadno zobrazíte mnoho informací díky širokoúhlému formátu 16:9 a HD Ready rozlišení 1366 x 768 px. Doba odezvy se přitom drží na hodnot 5 ms, což zajistí plynulý a nerušený obraz. K tomu pomůžou také vysoké pozorovací úhly 178° pro dokonalý obraz ze všech stran. Jas dosahuje hodnoty 200 cd/m2 a kontrast (DFC) 5000000:1.

 

Televizní vysílání

Integrovaný digitální(DVB-T/C) tuner umožní sledovat běžné televizní vysílání přímo na monitoru, bez potřeby samostatného televizoru či jiného zařízení. Zvukový zážitek ze sledování televizního vysílání zprostředkují stereo reproduktoryo výkonu 2x 5W. Samozřejmostí je i možnost montáže na stěnu.

 

Obrazové módy

Funkce cílená především na hráče počítačových her - Gaming Mode - zajistí přesnější zobrazení černé (pro lepší vidění ve hrách) a potlačení vstupních "lagů". Při sledování filmů využijete zcela jistě Cinema Mode, který umožní přesnější zobrazení barev v každé scéně.

 

Možnosti připojení

Mimořádně praktická je také funkce USB AutoRun, která okamžitě po připojení USBmédia s vhodným obsahem spustí přehrávání bez složitých nastavení. K dispozici je dále rozhraní HDMI, SCART, CI slot a audio jack. Napájení zajišťuje 40 W adaptér.