Koss KEB/6 Black (doživotní záruka)

Koss KEB/6 Black (doživotní záruka)

Koss KEB/6 Black (doživotní záruka)

Kód výrobku: KEB6BLACK

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Sluchátka do uší

Nejprodávanější Sluchátka do uší

1
Skladem
2
3
Se sluchátky Koss KEB/6 v konzervativní černé barvě se hudba stane vašim každodenním společníkem. Maximálně jednoduchá sluchátka s kabelem o délce 1,2 metru jsou ideální na cestovánía díky minimálním rozměrům je schováte do každé kapsy. Zvukovou kvalitu sluchátek Koss netřeba představovat - jde o výborné měniče s konstrukcí do uší, která díky gumovým špuntům vytvoří uzavřený systém zvuku a zadrží veškeré venkovní ruchymimo vaše uši.
 
Reprodukci plnou čistě prokreslených středů, výšek i hlubokých basů si vychutnáte dostatečně hlasitě, protože citlivost při impedanci 32 ohmů dosahuje až na 106 decibelů, což je víc, než kdy budete potřebovat. Frekvenční rozsah 16 až 20000 Hz nenechá žádný tón bez povšimnutí. O připojení se už tradičně stará 3,5 mm jack.
 
 

Doživotní záruka:
Na toto zařízení značky KOSS se vztahuje dle § 612 a násl. zák. č. 40/1964 (Občanský zákoník) zákonná záruka v délce 24 měsíců od data prodeje spotřebiteli.

Doživotní záruka je garance firmy KOSS, že prostřednictvím oficiálního dovozce bude zařízení opraveno nebo vyměněno prvnímu majiteli po celý jeho život a to v případě jakékoliv elektrické či mechanické závady pouze za aktuální manipulační poplatek. Výše tohoto poplatku činí 300 Kč za každé uplatnění Doživotní záruky. Spotřebitelé registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz nebo prostřednictvím telefonu mají garantovanou sníženou sazbu manipulačního poplatku ve výši 50 Kč. Oba poplatky mohou být zvýšeny o případné náklady na poštovné či přepravné k zákazníkovi.

Více informací k doživotní záruce na stránkách www.dozivotnizaruka.cz. Výrobek je dodáván s aktivačním kódem doživotní záruky.

Koss KEB/6 Black (doživotní záruka)
Koss KEB/6 Black (doživotní záruka)
Koss KEB/6 Black (doživotní záruka)