KENWOOD KMM-303BT

Zboží je vyprodáno

KENWOOD KMM-303BT

Kód výrobku: KMM303BT
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Do auta

Potřebuje váš čtyřkolý miláček potřebnou dávku stylového ozvučení? Pak není nic snadnějšího než začít s autorádiem Kenwood KMM-303BT. Plná palba funkcí, která vyždímá z vaší reprosoustavy naprosté maximum. Celá tato dávka síly je skryta do velmi designově slušivé ulity. Velká škála možných podsvícení skvěle zapadne k vaší palubové desce a k ostatnímu osvětlení ve vašem vozu. 

Dvouřádkový LCD displejbez obtíží zobrazí všechny potřebné informace, čímž vám poskytne maximální přehled a kontrolu nad přehráváním. Bez obav také můžete používat externí zařízení pro spouštění hudby. Autorádio podporuje dva z nejrozšířenějších mobilních operačních systémů - Android a iOs. Jednoduše tedy připojíte váš chytrý telefon pomocí AUX kabelu nebo využijete zabudovanou bezdrátovou funkci Bluetooth a můžete začít poslouchat. Zařízení podporuje běžné audio formáty MP3, WMA, WAV či dokonce FLAC. Pro řidiče, kteří preferují rádio, je k dispozici paměť pro 24 stanic. 

Důležitou vlastností je bezesporu zmínění zvukový výkon. Výstupní síla dosahuje hodnoty 4 x 50W. Velmi citelnou podporou pro kvalitní hudební podání je inteligentní systém Q_EX. Tato vychytávka z dílny společnosti Kenwood dokáže přizpůsobit zvukový výstup přesně na míružánru muziky, druhu reproduktorů a také uživatelskému nastavení. Pro ještě dokonalejší kontrolu nad vaším rádiem je k dispozici aplikace pro Android sloužící jako dálkové ovládání.