Kärcher K 3 Car

Zboží je vyprodáno

Kärcher K 3 Car

Kód výrobku: K3CAR
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Tlakové myčky

 

Vysokotlaký čistič K3 CAR vám bude skvělým pomocníkem při úklidu. Především díky jeho výbavě bude tím nejlepším parťákem při mytí vašeho auta. Vysoce kvalitní, komfortní a výkonný přístroj uvolní během několika sekund i pevně ulpívající nečistoty a krusty - rychle, jednoduše a bez námahy jen stisknutím tlačítka. A vaše ruce u toho zůstanou pěkně čisté. 

Chlazený motor

Vysokotlaký čistič K3 CAR je vybaven inovativním vodou chlazeným motorem. Místo ventilátorového kola je k chlazení motoru používána voda. Předtím než se voda použije k čištění, obteče kryt motoru a tak zajistí konstantní chlazení. Výhodou je, že motor je obzvláště výkonný a má dlouhou životnost.  

 

 

Úspora vody

Díky rafinované technice ušetří vysokotlaký čistič Kärcher K3 CAR ve srovnání s čištěním pouhou zahradní hadicí až 3.100 litrů vody za hodinu! Přes nižší spotřebu vody až o 80% poskytuje neustále čisté výsledky. Navíc přístroj může čerpat užitkovou vodu. To znamená, že vy ušetříte a navíc celý proces bude ekologický

Vybavení

Vysokotlaký čistič, který je vybaven pistolí Quick Connect a 6 m dlouhou vysokotlakou hadicí, má patentovanou technologii trysek, která se vyznačuje vyšší rychlostí a větší efektivitou práce. Čištění je rychlejší a šetří až 50% času a tím také až 50% energie a vody

K3 CAR má ve své výbavě pěnovací trysku s účinnou pěnou ideální pro čištění vozidla, zimní zahrady, zahradního nábytku, schodů, obytných přívěsů, zdiva, žaluzií či terasy. Využití je opravdu široké. Stačí pouze do nádržky o objemu 0,3 litru nalít čistící prostředek Kärcher a výsledkem je silná a přilnavá pěna, která si hravě poradí s téměř každou nečistotou.

Dalším pomocníkem se stane praktický mycí kartáč pro venkovní užití. Má měkké štětiny a je ideální pro čištění těžko přístupných a citlivých míst.

 

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě