Kapslový kávovar Bosch Tassimo Vivy 2 TAS1402

Zboží je vyprodáno

Kapslový kávovar Bosch Tassimo Vivy 2 TAS1402

Kód výrobku: TAS1402
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Kávovary

Automatický kávovar Bosch Tassimo 1402

S multinápojovým automatem Bosch Tassimo 1402 si můžete dopřát kávu vždy, když na ni dostanete chuť. Nadčasový vzhled a kvalitní design zajistí, že se stane vašim oblíbeným a zároveň dominantním prvkem v každé kuchyni. Vyniká svou jednoduchou obsluhou, kterou zvládne opravdu každý. Stačí pouze stisknout jedno tlačítko a vmžiku si můžete vychutnávat lahodné Espresso, Caffé Crema, Cappuccino, Latte Macchiatto nebo horkou čokoládu.

 

 


 

Kompaktní rozměry 

Kompaktní design kávovaru zajistí, že se pro něj najde místo v každé moderní kuchyni. Je vybavený LED ukazatelem, který přesně informují o stavu přístroje. Snadnou obsluhu zvládne opravdu každý, jednoduše vložíte T DISC a spustíte přípravu nápoje pomocí jednoho tlačítka. 

 


 

Široká nabídka nápojů

Vyberte si z rozmanité nabídky teplých nápojů. Kávovar Bosch Tassimo 1402 podporuje značky Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka, které jsou zárukou skutečné kvality. Každý T Disc obsahuje vysoce kvalitní přísady a je uzavřený v neprodyšném obalu. Takže se nemusíte o nic starat a jen si vychutnat váš oblíbený nápoj.

 


 

Oblíbený nápoj během pár vteřin

Zapomeňte na dlouhé nahřívání, díky inovativnímu průtokovému ohřívači si můžete připravit lahodný horký nápoj téměř okamžitě. Praktický zásobník na vodu o objemu 0,7 l se jednoduše vyjímá a pohodlně doplňuje. Dopřejte si dobrou kávu, která vás nastartuje na celý den!


 

Technologie Intellibrew

Patentovaná technologie čárového kódu Intellibrewzajistí, že přístroj sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů z čárového kódu na kapsli. Díky tomu mají nápoje připravované kávovarem Tassimo přesné množství vody, dokonalou teplotu a jsou připraveny správnou dobou spaření.

 


 

Výškově nastavitelný stojan

S kávovarem Tassimo si můžete připravit lahodný nápoj do vašeho oblíbeného hrnečku. Je vybavený výškově nastavitelným stojanem s nerezovou mřížkou, takže nabízí dostatečný prostor pro všechny šálky, skleničky i hrnečky.

 


 

Pohotovostní režim

Kávovar se automaticky přepne do pohotovostního režimu po každém procesu spaření. Díky tomuto systému snížíte spotřebu energie spotřebiče a ušetříte náklady na provoz.

 


 

Snadná údržba

S kávovarem Bosch Tassimo 1402 získáte i servis T DISC, který zahrnuje příslušný čárový kód. Ten potřebujete k vyčištění systému spaření a spuštění automatického programu pro odstranění vodního kamene. Tato funkce vám oznámí, kdy váš přístroj potřebuje spustit čistící program. Automatické čištění trysek probíhá po každém šálku.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě