Kalkulačka Canon AS8, kapesní, černá

Zboží je vyprodáno

Kalkulačka Canon AS8, kapesní, černá

Kód výrobku: KALKULACKAAS8
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Kalkulačky

Nejen děti školou povinné najdou využití pro kapesní kalkulačku Canon AS8.Tato kompaktní a stylová kalkulačka v černé barvě s obloukovým tvarem má odolný kryt, který lze odklopit o 360°směrem nahoru. Jelikož je lehká a skladná, vejde se vašim dětem do každého penálu, a vy si ji můžete přibalit s sebou na služební cestu. Díky svému jednoduchému, ale elegantnímu a funkčnímu designu je však ideální i pro používání v kanceláři.

Své výpočty uvidíte na velkém 8místném LCD displeji a před náhodným stiskem tlačítek vás ochrání odklopný kryt. Ergonomický tvar zajistí, že vám kalkulačka perfektně sedne do ruky. Navíc nabízí uživatelsky přívětivé rozvržení s jasnou klávesnicí a velkými barevně rozlišenými klávesami, díky nimž při zadávání vstupů nedojde k mýlce.

Ochránce životního prostředí jistě potěší, že jsou horní a dolní části pouzdra i pevný kryt této kalkulačky vyrobeny z recyklovaného materiálu společnosti Canon, takže je přístroj šetrný k životnímu prostředí. Napájení kalkulačky je bateriové i solární. Tato klasická kalkulačka je vybavena funkcí automatického vypnutí, nemusíte se tedy bát, že vám baterii zbytečně spotřebuje.

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě