GPS Navigace Navitel E200 5", Truck, speedcam, 15 zemí, LM POUŽIT

Zboží je vyprodáno

GPS Navigace Navitel E200 5", Truck, speedcam, 15 zemí, LM POUŽIT

Mapy v ceně , 12,7 cm (5"), 480 x 272 px, Kapacita úložiště 4 GB, Mapa pokrytí Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Moldova, Polsko, Rumunsko, Slovensko, Ukrajina
Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Na výrobku mohou být mírné kosmetické vady, které nemají vliv na jeho užívání. Nemusí být v originálním obalu.

- Balíček map 15 států Evropy s doživotní aktualizací zdarma
- Vysoce detailní mapové podklady s rozsáhlou databází bodů zájmu (POI)
- Technologie TMCinformující o dopravních zácpách a omezeních
- Vizuální instrukce, jízdní pruhy a hlasové pokyny, díky kterým se nikdy neztratíte
- Databáze Speedcam, upozorňující na měření rychlosti a radary
- Rychlostní limity a upozornění na jejich překročení
- Slot na micro SD kartuo velikosti až 32 GB

Pořiďte si funkcemi nabitou GPS navigaci za skvělou cenu a dorazte do cíle rychleji

Kód výrobku: NAVIE200TMC_ZT08
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Auto navigace

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.

Navitel E200 TMC
Moderní GPS navigace


Vydejte se na cesty s GPS navigací NAVITEL E200 TMC, která vás vždy dovede na správné místo. GPS navigace obsahuje mapy 15 států Evropya nechybí jí ani důležité funkce, které každý den využíváte na svých cestách, ať už jde o asistenta jízdních pruhů, body zájmu (POI) nebo varování před kamerami a radary. Potěší také technologií TMC, která vás bude v reálném čase informovat o dopravních zácpách a omezeních a vytvoří vám alternativní trasu kolem problémových oblastí.


GPS Navigace Navitel E200 LM


Vyhněte se kolonám a omezením


Neztrácejte čas popojížděním v kolonách. Automobilová navigace Navitel E200 zaujme moderní technologií Traffic Messaging Channel (TMC), která vás bude v reálném čase informovat o problémových místech na trase a vytvoří vám alternativní cesty k vašemu cíli. Vyhnete se tak dopravním zácpám a omezením a do cíle dorazíte rychleji, než kdy dříve.


GPS Navigace Navitel E200 LM

Šikovný pomocník na cestách


GPS navigace Navitel E200 TMC se stane vašim věrným společníkem, bez kterého si už nebudete umět svoji cestu představit. Vytvoří vám tři alternativní trasy, ze kterých si můžete vybrat, informuje o rychlostních limitecha upozorní na překročení rychlosti. Nechybí ani hlasové pokyny nebo jízda v pruzích.


GPS Navigace Navitel E200 LM

Neuvěřitelně detailní mapy


Navigace obsahuje detailní mapy 15 států Evropy s doživotní aktualizací zdarma. Vysoce detailní mapy zahrnují rozsáhlou databázi bodů zájmu (POI), jako jsou čerpací stanice, parkoviště, obchody, restaurace nebo ubytování. Offline mapy nevyžadují připojení k internetu.

Mapy: Rakouska, Belgie, České republiky, Dánska, Francie, Německa, Maďarska, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Polska, Slovinska, Španělska, Švýcarska, Spojeného království


GPS Navigace Navitel E200 LM