Capricorn - Koupelnová předložka 60x90 cm (královská modrá)

Zboží je vyprodáno

Capricorn - Koupelnová předložka 60x90 cm (královská modrá)

Kód výrobku: 179-0026/002

Chcete oživit vzhled koupelny a zkombinovat vše tak, aby jednotlivé prvky dokonale ladily? Capricorn​ koupelnová předložka se může svým dekorem též podílet na vzhledu dané místnosti. Jedná se o příjemně vypadající předložku, která bude vhodná do jakékoli koupelny. Zvolený materiál nabízí tepelně izolační funkci, díky níž budete pří výstupu z vany nebo ze sprchy stát na teplém a příjemné podkladu. Délka vlasu je 18mm. Též se minimalizuje možnost nepříjemného zranění a tím se výstup z vany stane mnohem bezpečnější. 

Je vyrobená z materiálu PAC Supersoft​. Zvolený typ syntetického vlákna je pevný a odolný. Jeho předností jsou rychleschnoucí vlákna s vynikající savostí. Vyniká též svojí odolností proti vlivům světla a povětrnostním podmínkám. Na dotyk je vlákno velmi jemné, měkké, pohodlné a vůbec se nemačká. Též se nestane, že by se na vláknech vytvořily žmolky. Tento typ akrylového materiálu se velmi snadno udržuje a čistí. Je odolný vůči plísním a bakteriím. Spodní strana je opatřena protiskluzovým nátěrem.

Kolekce koupelnových koberečků od návrhářky Mel Weisweiler má natolik specifický rukopis, že ho nelze zaměnit. Mezinárodně uznávaná interiérová návrhářka přinesla do své kolekce Happy Horoskope energické barvytvary moderní styl. Předložky se znamením zvěrokruhu můžete věnovat jako milý dárek. Do své práce vkládá lásku a svěží nádech. 

Koupelnová předložka má rozměry 60x90 cm

 

 

Výhody:

  • příjemný dekor
  • měkký materiál
  • protiskluzový nátěr

 

Provedení:

  • materiál: PAC Supersoft
  • dekor: světlá královská modrá

 

Dodávka:

  • smontováno

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě