Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Bosch WTW855H0BY POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Zboží je vyprodáno

Bosch WTW855H0BY POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Kód výrobku: WTW855H0BY_ZT08
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Pračky zlevněné

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. 

Sušička prádla Bosch WTW855H0BY

Dobám, kdy jste museli věšet vyprané prádlo na šňůry, čekat, než uschne a poté strávit svůj volný čas žehlením, dávno odzvonilo. Proč dělat něco tak složitého a namáhavého, když si to můžete mnohem zjednodušit a urychlit? Nejlepším řešením je pořídit si sušičku na prádlo Bosch WTW855H0BY. Jedná se o velice výkonného pomocníka, který si zvládne poradit až s 9 kg tkaniny. Díky tomu se skvěle hodí i pro početnější rodiny. Ovšem, největší výhodou spotřebiče zůstává jeho nízká spotřeba. Ta ho řadí do energetické třídy A++. To znamená, že je sušička šetrná nejen k životnímu prostředí, ale především k vaší peněžence.

 Nadýchané prádlo bez pomačkání

Jednou z velkých výhod, kterými sušička prádla Bosch disponuje, je systém Sensitive Drying, jehož hlavním úkolem je být šetrný ke tkanině. Látka je zbavena vlhkosti pomocí mírného teplého vzduchu, který do bubnu proudí ze všech stran, a pomocí asymetricky zakřivených unašečů s měkčeným povrchem je i načechrávána. Během celého procesu se tak prádlo pohybuje jako na vzduchovém polštářku, což má za následek jeho nadýchanost a zamezení mačkavosti.

 Samočištění

Také si svůj volný čas dokážete představit lépe, než při údržbě spotřebiče? Pokud ano, tak určitě oceníte, že sušička prádla Bosch disponuje samočisticím kondenzátorem SelfCleaning​, který je snadno ovladatelný, a navíc vám ušetří spoustu času, který budete moci využít nějak příjemněji, a ne při zdlouhavém a nudném čištění. Kondenzátor má totiž za úkol automaticky čistit spotřebič až čtyřikrát během jednoho cyklu. Jedná se tedy o nenahraditelné vylepšení, které nejen ušetří váš čas, ale především znásobí efektivitu sušení.

 Moderní technologie

Jestliže vás už nebaví přizpůsobovat svůj čas domácím pracím a rádi byste toho za určitý čas zvládli co nejvíce, pak určitě oceníte moderní technologii Home Connect. Díky ní budete mnohem produktivnější ve využívání svého volného času. Pomocí této funkce si můžete nastavit, aby vám spotřebič zasílal informace a automatická oznámení do vašeho mobilního zařízení. Jedná se například o aktuální stav programu, dobu skončení procesu a mnoho dalších užitečných informací. Od teď zvládnete dělat i více věcí najednou, a to ať budete kdekoliv.