Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Bosch MFW3850B OBAL POŠKOZEN

Zboží je vyprodáno

Bosch MFW3850B OBAL POŠKOZEN

Kód výrobku: MFW3850B_ZT02
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Příprava potravin ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.

Masomlýnek CompactPower Bosch MFW3850B

Hledáte šikovného pomocníka do kuchyně, který bude vždy při ruce a vaše kuchařské umění se díky němu posune na jinou úroveň? Pokud ano, tak určitě vsaďte na mlýnek na maso CompactPower Bosch MFW3850B.
Jeho svěží bílo-černý designse skvěle hodí do každé kuchyně, takže ho budete moci nechat stát na lince a všichni si budou myslet, že tam prostě patří. V případě potřeby je možné ho přenášet díky praktickému držadlu.
Ovšem, u kuchyňský pomocníků není vzhled to nejdůležitější, mnohem více důležité je to, co skrývají uvnitř. Ovšem, ani v tomto případě nebudete zklamáni. 

 Kvalita na prvním místě

Mlýnek na maso se pyšní příkonem 500 W, rychlostí mletí až 1,9 kg/min, na výběr máte hned z 2 rychlostních stupňůa velkým množstvím příslušenství, které se postará o to, že tento spotřebič budete moci používat denně. Pro německou značku Boschje typické, že její výrobky se pyšní vysokou odolností, maximální spolehlivostí, bezpečností a technicky vyladěnými detaily. Aby byla zajištěna stabilita a mlýnek vám během práce neutíkal po celé kuchyňské lince, je vybaven praktickými gumovými nožičkami, které ho udrží na svém místě.

 Příslušenství

  • Sítka velikosti 2,7 / 4 / 8

  • Kebbe

  • Nástavec na klobásy

  • Lis na citrusy

  • Struhadlo se 4 bubny: krájení, strouhání brambor, hrubé strouhání, jemné strouhání