Přijďte na nejbližší prodejnu - vybrat

Apple iPad Pro 11 Wi-Fi 128GB - Silver, MY252FD/A

Zboží je vyprodáno

Apple iPad Pro 11 Wi-Fi 128GB - Silver, MY252FD/A

11", 2388 x 1668 px, Kapacita úložiště 128 GB, Bluetooth

Hledáte špičkový tablet, který ve všech ohledech daleko předčí své konkurenty a v mnoha případech i počítače?
Díky své lehké konstrukcije tablet vhodný k častému přenášení a díky svému luxusnímu designu navíc neunikne pozornosti okolí
- Ozdobou tabletu je jeho přestavěný Liquid Retina displej s vysokým rozlišením, který je radost sledovat
- Displej je jasnější, barevnější, vrhá méně odrazů a nabízí mnohem rychlejší odezvu než kdy dříve
- Procesor A12Z vám dovolí stříhat 4K video, rendrovat 3D model nebo pracovat v prostředí Rozšířené reality AR
- Baterie udrží přístroj v provozu neskutečných 10 hodin, takže nabíjet můžete v klidu doma přes noc
- Zadní i přední fotoaparát s vysokým rozlišením umožňují pořídit fantastické snímky za všech okolností nebo video telefonovat
- Přední fotoaparát je také vybaven funkcí Face ID, pod kterou se skrývá nejbezpečnější ověřování pomocí obličeje
- Operační systém iPadOS umožní pracovat s několika aplikacemi, přetahovat věci prstem a pracova s novými gesty
Tak neváhejte a ještě dnes si užívejte vysoký výkon i fantastické zobrazení, které můžete mít neustále po ruce.

Kód výrobku: MY252FDA
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
iPady

Nová generace

Apple iPad Pro

Společnost Apple se opět pokouší překonat samu sebe a uvádí na trh novou verzi populárního tabletu iPad. Ve své poslední generaci si připravil sadu profesionálních fotoaparátů nejen pro skvělé momentky a profi videa, ale i pro dokonalé zobrazení rozšířené reality, jednoduché a přesto kreativní ovládání pomocí prstů, pera ale i Bluetooth klávesnice a trackpadu a především také výkon, který mu bude závidět většina notebooků.

Apple iPad Pro 11

Špičkové zobrazení

Ať už si vyberete menší či větší model, u obou vás překvapí nádherně tenký rámeček, díky kterému obrazovka vyplňuje téměř celou plochu přední strany. Základní technologií je Liquid Retina, která slibuje nejvěrnější zobrazení barev na trhu. Displej je dále navíc podpořen dvojicí technologií ProMotion a TrueTone, díky kterým vše nádherně vypadá, skvěle reaguje a je navíc šetrné k očím. Ať už tak svůj čas věnujete práci či zábavě, vždy se budete cítit okouzleni čistotou obrazu a dokonalým pohodlím.

Apple iPad Pro 11

Dvojice fotoaparátů

Nový iPad Pro je nově vybaven hned dvěma zadními fotoaparáty. K základnímu 12Mpx širokoúhlému totiž přibyl 10Mpx ultraširokoúhlý objektiv, který vám dává neskutečný záběr.

LiDAR skener

Nový iPad pro je vybaven úžasnou technologií LiDAR, která měří vzdálenost objektů a využívá se například v přistávacích modulech pro další výpravu na Mars. Společnost Apple ji vměstnala do těla svého přístroje, kde například otevírá nové možnosti rozšířené reality,

Apple iPad Pro 11

Rozšířená realita

Inovativní tablet Apple iPad Pro disponuje díky svým technologiím maximálně realistickým zobrazením AR objektů. Nejenže se do scény umístí prakticky okamžitě, ale dokáží se přesně pohybovat okolo, před i za reálnými strukturami. Těšte se tak na aplikace, které vám doslova vyrazí dech.

Apple iPad Pro 11

Skvělé snímky, snadná editace

S iPadem nejenže máte záruku dokonalých fotografií a videa, ale vše můžete přímo v tabletu rovnou editovat, vylepšovat či jinak upravovat a prakticky hned sdílet. Během krátké doby se tak například celému světu pochlubíte s novým 4K videem, opatříte fotky poznámkami nebo naskenujete a podepíšete dokument.

Apple iPad Pro 11

TrueDepth

Přední TrueDepth kamera samozřejmě slouží nejen k focení selfie či videokonferencím, ale i k odemykání tabletu pomocí rozpoznání obličeje. To má nestarost jako obvykle služba Face ID, která je tou vůbec nejbezpečnější ověřovací technologií podle obličeje na běžných tabletech i počítačích.

Apple iPad Pro 11

Maximální výkon

O výpočetní výkon se v tabletu iPad Pro stará čip A12Z Bionic, který je nejen neuvěřitelně výkonný, ale i výjimečně chytrý. Obsahuje totiž takzvanný Neural Engine, který zvládá pět biliónů operací za sekundu a umožňuje vyspělé strojové učení. Je tak dokonce výkonnější než většina klasických notebooků, o čemž svědčí například fakt, že na něm budete v klidu editovat fotky a obrázky ve Photoshopu, stříhat 4K video nebo vytvářet 3D modely.

Apple iPad Pro 11

Stvořený pro práci

Takový výkon oceníte nejen v grafických editorech, ale samozřejmě i při náročných hrách, přehrávání filmů ve vysokém rozlišení, ale i při práci v multitaskingu tedy v prostředí, kdy máte několik aplikací spuštěných najednou vedle sebe, což pro nový iPad není problém.

Apple iPad Pro 11

Magic Keyboard

Pro pohodlné psaní můžete využít nový doplněk v podobě nejpohodlnější iPad klávesnice Magic Keyboard. Ta oplývá trackpadem pro lepší ovládání kurzoru nebo USB-C portem pro nabíjení. Zároveň také poslouží jako přední i zadní kryt. K tabletu se klávesnice přichytí magneticky, což je více než pohodlné.

Apple iPad Pro 11

Pohodlné psaní

Klávesnice se chlubí plnohodnotným rozložením s tvrdými klávesy a 1mm zdvihem. Poskytne tak pohodlné a tiché psaní, zároveň však jistou odezvu. Pomůže vám tak při odepisování na korespondenci, k tvorbě prezentací, ale klidně i k napsání románu.

Apple iPad Pro 11

Myš není třeba

K pohodlnému ovládání pak přispěje i trackpad, pomocí kterého budete po obrazovce tabletu pohybovat novým a vylepšeným kurzorem. Ten byl vylepšen, aby se měnil podle toho, na co zrovna ukazujete, a zpřesnil úkony, jako je například úprava tabulek nebo výběr textu. Nechybí ani oblíbená multitouch gesta, která urychlují řadu činností.

Apple iPad Pro 11

Apple Pencil

Na displej se nejen báječně kouká, ale je radost s ním i pracovat. Využijete k tomu například nová intuitivní gesta nebo jeden z nejlepších nástrojů k ovládání Apple Pencil. Nejen, že se skvěle drží a poskytne vám pocit, jako byste na tablet psali opravdovou tužkou, ale navíc nově reaguje i na dotyk a dvojitým poklepáním vás například nechá měnit štětce nebo přepnout na mazání. Další vychytávkou je potom i magnetické přichycení, které slouží k jejímu párování a nabíjení.

Apple iPad Pro 11

Vysokorychlostní připojení

Pro připojení externích periferií či úložišť využijete moderní konektor USB-C, který umožňuje bleskové připojení i kopírování souborů. Můžete tak klidně využít externí displej nebo si prohlížet fotky z vašeho foťáku.

Apple iPad Pro 11

Přenosná konstrukce

K bezdrátovému připojení pak využijete vysokorychlostní Wi-Fi, takže se nestane, že byste byli bez internetu například na cestách. K cestování pak přispěje i tloušťka, díky které je iPad více než kompaktní a dlouhá výdrž baterie až 10 hodin.

Apple iPad Pro 11