Amica AMMB 20 M1GI POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Zboží je vyprodáno

Amica AMMB 20 M1GI POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Kód výrobku: AMMB20M1GI_ZT08
Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl již ukončen. Dále můžete vybírat z naší nabídky níže:
Vestavné spotřebiče ZLEVNĚNO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. 

Vestavná mikrovlnná trouba Amica AMMB 20 M1GI vás nadchne svou jednoduchostí a zajímavým designem. Moderní nerezové provedení s rámečkem působí nadčasově, tato trouba tedy stylově zapadne do jakékoliv kuchyně.

Ovládání

Na ovládacím panelu, který je umístěn na pravé straně mikrovlnné troubyAmica AMMB 20 M1GI, naleznete dva otočné knoflíky, pomocí kterých snadno nastavíte požadované parametry výkonu. Pod nimi je umístěno tlačítko sloužící k snadnému otevření dvířek trouby. Také vnitřní prostor trouby je vyroben z nerezové oceli.

Funkce

Mikrovlnná trouba Amica AMMB 20 M1GI vám nabídne vnitřní objem 20 l a otočný talíř o průměru 24,5 cm. Nastavit můžete jeden z 5 výkonostních stupňů, až do maximální úrovně výkonu 800 W. Jistě oceníte i zabudovaný gril (1000 W), který vám pomůže vytvořit křupavý povrch na vašich oblíbených pokrmech. Kombinované programy spojují působení mikrovln s grilem, pokrm tedy zároveň uvaříte a vytvoříte na něm lahodnou kůrku. U speciálního programu pro rozmrazování stačí nastavit váhu potraviny nebo dobu, po kterou chcete, aby rozmrazování probíhalo, a trouba se postará o zbytek. Na ukončení chodu vás mikrovlnná troubaAmica AMMB 20 M1GI upozorní akustickým signálem.

 

 

 

 

 

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě